Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gelin Mazıdağı’nın geleceği için birlikte çalışalım

AK Parti Mazıdağı Belediye

AK Parti Mazıdağı Belediye Başkan Adayı İlhameddin Belek’in seçim koordinasyon merkezi vatandaşların uğrak noktası haline geldi.

31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında seçim koordinasyon merkezlerinde ki faaliyetlerin ardından vatandaşlar Mazıdağı Seçim Koordinasyon Merkezi’ne yoğun ilgi göstermeye başladı.

AK Parti Mazıdağı Belediye Başkan Adayı İlhameddin Belek, “Seçim Kooordinasyon Merkezimize gelen değerli Mazıdağı halkına yürekten teşekkür ediyorum. Hizmet ve icraatları ilçemize, vatandaşlarımıza kazandırmanın heyecanı içerisinde çalışmalarımızı her an sürdürüyoruz. Bizlere gösterilen ilgi ve teveccühe layık olmak için elimizde gelen her şeyi yapmanın gayretinde olacağız.” dedi.

Başkan adayı İlhameddin Belek, “İlçemizin kanayan yarası olan alt yapı problemini kökten çözüme kavuşturacak modern bir altyapı kuracağız. Temizlik ve park bahçe hizmetlerini en üst düzeye çıkaracağız. Bununla birlikte çocuklarımız ve gençlerimiz için eğitim ve sosyal alanlarda birçok yatırımlar yapacağız. Mazıdağı’nı cazibe merkezi haline getirerek turistlerin uğrak yeri haline gelmesi için elimizden gelen her gayreti göstereceğiz. Son olarak vatandaşlarımıza çağrım şudur. Gelin Mazıdağı’nın geleceği için birlikte çalışalım.” diye konuştu.