Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İL BAŞKANI KILIÇ: “ZAMAN MEFHUMU GÖZETMEKSİZİN HEY YERDE OLMAYA ÖNEM VERİYORUZ”

AK Parti Mardin İl

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç Kurban Bayramı’nın ikinci günü düzenledikleri Teşkilat İçi Bayramlaşma Programı ve bayram boyunca gerçekleştirmiş oldukları çalışmalara yönelik bazı açıklamalarda bulundu.

Kurban Bayramı’nın ikinci gününde düzenledikleri Teşkilat İçi Bayramlaşma Programı’nın büyük bir teveccühle karşılandığını dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Yediden Yetmişe teşkilatlarımızda yer almış, çeşitli görevler üstlenen her bir teşkilat mensubumuzu bayramlaşma vesilesiyle aramızda görmek bizleri ziyadesiyle memnun etti. Kendileriyle tek tek bayramlaşma fırsatı bulduğumuz teşkilattaki arkadaşlarımızla kısa da olsa hasbihalde bulunma fırsatını elde ettik. Her bir ilçemizin farklı mahallelerinden programımıza katılan üyelerimiz birbirleriyle kaynaşarak gönül birliğini daha da sıklaştırdılar. Kendine has kültür ve geleneği bulunan ilçelerimizde yaşayan üyelerimizin bir arada bulunması farklı bir mozaiği andırmış oldu.”

AK PARTİ GÜCÜNÜ HALKTAN VE TEŞKİLATLARINDAN ALAN TEK PARTİDİR

İl Başkanı Kılıç, “AK Parti gücünü halkından ve özellikle teşkilatlarından alan tek partidir. 20 yıldır teşkilatlarına önem veren siyasi çizgisiyle herkese kapılarını sonuna kadar açan AK Parti gönüllerin partisi olmaya devam edecektir. Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çizgisi doğrultusunda hareket ederek tevazu ve samimiyeti eksik etmeden ilerliyoruz. Kapımız her vatandaşımıza açıktır. Ayrılığa, fitneye, ihanete yer vermeden çıktığımız bu kutlu yolda halkımızın da yoldaşlığıyla daha yıllar boyu ülkemize hizmet etmeyi sürdüreceğiz.”

BAYRAM BOYUNCA VATANDAŞLARIMIZIN ZİYARETİNDE OLDUK

“Bayram boyunca merkez ve kırsal mahallelerimizde muhtarlarımızın, bölgemizin bazı ileri gelenleri ve vatandaşlarımızla bir arada olduk. Artuklu, Kızıltepe ve Yeşilli İlçelerimizin merkez ve kırsal mahallelerimizi ziyaret ederek değerli vatandaşlarımızın bayramını kutladık. Bayramlarımızın manevi duygusuna uygun bir şekilde üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirme gayreti içerisinde olduk. Kardeşlik duygularının kabardığı, birlik ve beraberliğin en yoğun olduğu dönem olan bayramlarımızı hep birlikte geçirerek güzel günlerin yüreklerde hissedilmesini sağlıyoruz. Zaman mefhumu gözetmeksizin her yerde olmaya özen gösteriyoruz. Bu bağlamda Kızıltepe İlçemizin Akyazı, Kuyucak, Yolaldı, Cevhertepe mahalleleri, Yeşilli ilçemizin Merkez mahallelerinde birçok hane ziyareti, Artuklu ilçemizin Kumlu, Nur Akıncı, Yaylı, Çalışlı Mahalleleri ve hane ziyaretlerini gerçekleştirerek vatandaşlarımızla, muhtarlarımızla ve değerli büyüklerimizle bir araya gelerek sıkıntı ve önerilerini dinledik. Bizlere ve heyetimize vermiş oldukları ilgiden dolayı her bir vatandaşımıza yürekten teşekkür ediyorum.”