Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kahraman’dan zahireci esnafına ziyaret

Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı

Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, Kızıltepe Hububat ve Ticaret Merkezini ziyaret ederek hayırlı ve bol kazançlar dileğinde bulundu,  çiftçilerin enerji sorununun çözümü için elini taşın altına koymaya hazır olduğunu belirtti.

14 Mayıs seçimleri kapsamında çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, bir yandan merkez ve kırsal mahalleler ile sivil toplum kuruluşları tek tek gezerek vatandaşlardan destek isterken bir yandan da akşam saatlerinde seçim ofisinde vatandaşlarla bir araya geliyor.

Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, güne Kızıltepe Hububat ve Ticaret Merkezini ziyaret etmekle başladı. Başkan Mehmet Şerif Öter ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Bağımsız Aday Kahraman, zahireci esnafını ziyaret etti.

Ziyaretine ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Kahraman, şöyle dedi: “Yeni güne Kızıltepe Hububat ve ticaret merkezini ziyaret etmekle başladık. Sn. Şerif Öter ve yönetim kurulu ile bir araya gelerek genel gündemi ve son gelişmeleri istişare etme fırsatı bulduk. Gayet verimli geçen istişaremizde bizleri ağırladıkları için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Kızıltepe Hububat ve ticaret merkezi yönetimini ziyaret ettikten sonra Hububat ve ticaret merkezi kıymetli Esnafını ziyaret ettik. Esnafımız her şeyin farkındadır ve sabırsızlıkla 14 Mayıs’ı bekliyor. Bütün esnafımıza göstermiş oldukları ilgi için teşekkür eder, hayırlı ve bol kazançlar diliyorum.

Mardin’imizin en önemli ticari potansiyeli, tarım ve tarım ürünlerinin pazarlanması ve sanayide işlenerek yurt içine ve yurt dışına gönderilmesi gibi işleyen bir süreçte ilk adım alın teri ile bu ürünleri üreten çiftçilerimizdir. Çiftçilerimizin en başta gelen sıkıntıları ise girdi maliyetleri ve enerji sorunudur. Biz bu sorunları mecliste en gür şekilde ifade edeceğiz. Özellikle enerji (TEDAŞ) sorunu kangren haline gelen bir sorundur. Bu sorunun çözümü için elimi her zaman taşın altına koymaya hazır olduğumu belirtmek isterim. Saygılarımla…”