Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hayırseverlere kurban çağrısı

Mardin Umut Kervanı Başkanı Abdulaziz Önen, Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla yetim ve muhtaç ailelerin unutulmaması için hayırseverlere destek çağrısında bulundu.

Mardin Umut Kervanı Başkanı

Umut Kervanı Mardin, gıda bağışı yapan hayırseverlerin destekleriyle 100 yetim ve ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımında bulundu.

Mardin’de fakir, yetim ve ihtiyaç sahiplerine yardımlarıyla umut ve gönül köprüsü olmaya devam eden Umut Kervanı Mardin, gıda yardımıyla onlarca yetim ve muhtacın yüzünü güldürdü.

Yapılan yardım hakkında konuşan Umut Kervanı Mardin Başkanı Abdulaziz Önen, bu ay hayırseverlerin destekleriyle 100 ailenin gıda ihtiyacını karşıladıklarını ve bu yönde çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Umut Kervanı Mardin Başkanı Abdulaziz Önen

Onlarca yetim ve muhtaç ailenin yüzünü güldürdüklerini ifade eden Önen, “Mardin Umut Kervanı olarak bu ay 100 aileye gıda yardımında bulunduk. Bu ailelerimiz fakir, muhtaç ve yetim ailelerden oluşmaktadır. Bu aileler aynı zamanda birinci derece ailelerimiz arasında olduğundan her ay düzenli olarak gıda ve et yardımında bulunuyoruz.” dedi.

Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla yetim ve muhtaç ailelerin unutulmaması için hayırseverlere destek çağrısında bulunan Önen, “Malum önümüzde Kurban Bayramı var. Biz aynı zamanda bu hayırseverlerimizin ve destekçilerimizin kurbanlarına da talibiz. Bu fakir ve muhtaç yetim aileleri sevindirelim inşallah. Bu tür çalışmalarımız sahada devam ediyor, devam edecek inşallah. Eğer imkân olursa hayırseverler bu konuda gereken hayırları yaparlarsa giyim yardımında da bulunacağız. Aynı zamanda Ramazan Bayramı’nda takriben 100 aileye şeker dağıtımında bulunduk. Önümüzdeki bayram yeterince imkânlarımız olduğu takdirde hem giyim hem de şeker yardımında bulunacağız inşallah. Rabbim emeği geçen herkesin hayrını kabul etsin.” dedi.