Son Dakika Haberler

Kızıltepe’de “Eğitim Çalıştayı” yapılacak

Kızıltepe’de “Eğitim Çalıştayı” yapılacak
Okunma : 34 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamlığı, Kızıltepe Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Eğitim Çalıştayı yapılacak.

Kızıltepe’de eğitim veren öğretmenleri heyecanlandıran çalıştayın açılış oturumu Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde 24 Mart saat 16.00’da başlayacak olup 3 gün sürecek.

Alanında uzman akademisyenler tarafından gerçekleştirilecek olan çalıştayda yer alacak akademisyenler; Prof. Dr. Erol Duran, Prof. Dr. Kasım Yıldırım, Prof. Dr. Fatih Çetinkaya, Prof. Dr. Ayfer Şahin, Dr. Öğr. Üyesi Gökhan Demirhan ve Doç. Dr. Cüneyt Akar olacak.

Açılış oturumunda Prof. Dr. Fatih Çetinkaya ve Prof. Dr. Ayfer Şahin öğretmenlerle buluşacak.

Sonraki oturumlarda ise Prof Dr. Erol DURAN, Erken Çocuklukta Dil Gelişimi Etkinlikleri ve Çocuk Edebiyat’ı, Prof. Dr. Kasım Yıldırım ve Prof. Dr. Fatih Çetinkaya, Kültürlerarası Duyarlılık ve Çocuk Kitapları, Dr. Öğr. Üyesi Gökhan Demirhan, Etkili Okullar İçin Kültür ve Liderlik, Doç. Dr. Cüneyt Akar ise Değerler ve Karakter Eğitimi ile öğretmenlerle buluşacak.

26 Mart’ta son oturumu gerçekleştirilecek olan çalıştayda amaç; öğretmenlerin, eğitim ortamlarında uygulanan yenilikçi yöntemlerden, tekniklerden ve içeriklerden haberdar olmalarını sağlamak.

Have a luxury experience in puerto vallarta. Center parcs de eemhof last minute deals ! nu hoge kortingen. Melbourne city sights kayak tour.