Son Dakika Haberler

Hakemin yanlış kararı maçı kaybettirdi

Hakemin yanlış kararı maçı kaybettirdi
Okunma : 49 views Yorum Yap

Voleybolda AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 18. haftasında Yeni Kızıltepe Spor, Bursa Büyükşehir Belediye Sporu konuk etti. Final setinde hakemin yanlış kararı maçı Kızıltepe’ye kaybettirdi.

 

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 2021-2022 sezonu AXA Sigorta Efeler Liginin 18. haftasında Yeni Kızıltepe Spor voleybol takımı ile Bursa Büyükşehir Belediye Spor voleybol takımı Kızıltepe Atatürk Spor Salonunda karşılaştı.

2 bine yakın Kızıltepeli taraftarın izlediği maçta Yeni Kızıltepe Spor ilk seti 25-21aldı. İkinci seti 19-25 ve üçüncü seti 21-25 kaybetmesiyle setlerde durum 2-1 oldu.

Kızıltepe ekibi dördüncü seti 25-21 kazanmasıyla final setine gidildi. Final setinde hekimin yanlış kararları damga vurdu.

Büyük çekişmenin yaşandığı final setinde durum 19-20 iken Bursa Spor’dan Krauchuk’un kullandığı servis dışarı gitmesine rağmen hakem içerde kararı verince maç Yeni Kızıltepe 2 – 3 Bursa BBSK olarak sona erdi.

Hakemin yanlış kararına Kızıltepe ekibi adeta isyan etti, tüm itirazlara rağmen görüntülü videoya başvurulmadı.

Maçı, Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili ve aynı zamanda takımın onursal başkanı Hüseyin Çam ile eşi Dilek Çam ve çok sayıda kurum müdürü de izledi.

Yeni Kızıltepe Spor, 19. Haftada 12 Şubat’ta Ankara-Başkent Voleybol Salonu’nda Spor Toto ile karşılaşacak.

Denizli geneli avangart taşınabilir konteyner. En çok oy alana göre sırala. Özellikle bile barista kahve ile müteallik her şeyi bilmelidir.