Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gazetecilerden Vali Akkoyun’a hayırlı olsun ziyareti

Mardin Gazeteciler ve Yazarlar

Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanlığı, Mardin Valiliği görevine başlayan Vali Tuncay Akkoyun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Vali Akkoyun, Mardin’in sahip olduğu zenginlikleri daha fazla büyütüp, şehri çok daha iyi noktalara taşımayı hedeflediklerini söyledi.

Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Yönetim ile Mardin’de görev yapan yerel ve ulusal medya mensubu gazeteciler, Mardin Valiliği görevine başlayan Vali Tuncay Akkoyun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü, Mardin Life Gazetesi Yazı İşleri Müdürü M.Nezir Güneş, Anadolu Ajansı Mardin Temsilcisi İbrahim Sincar, DHA Mardin Temsilcisi Salih Keskin, Anadolu Ajansı Nusaybin Muhabiri Arif Altunkaynak, TRT Mardin Temsilcisi Yusuf Güneş, İHA Mardin Temsilcisi Sadiye Alav, İLKHA Mardin Temsilcisi Hasan Becet, Kır’atım Gazetesi Muhabiri Mustafa Erkar ile Mardin Life Gazetesi Muhabiri Gülten Akgül, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun tarafından valilik makamında kabul edildi.

Mardin’deki medya kurumları yerel gazete ve ulusal haber ajanslarından görev yapan basın  mensuplarıyla tek tek tanışan Vali Akkoyun, Basın ve medya kurumlarının çalışmalarının bir kentin tanıtımı, marka değerinin artması ve şehrin bulunduğu noktadan çok daha ileriye taşınmasında önemli rol taşıdığına dikkat çekti.

Basın mensuplarıyla yakın bir çalışma içerisinde olacaklarını kaydeden Vali Akkoyun, basın mensuplarının doğru bilgiye ulaşması konusunda işlerini kolaylaştırmak üzere üzerlerine düşen görevi yapmaktan kaçınmayacaklarını söyledi.

“HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Mardin’in çok önemli bir tarih ve kültür şehri olduğunu ifade eden Vali Akkoyun, “Tarihi geçmişi ve mimarisiyle Dünya’da model bir şehir olan Mardin, sahip olduğu kültürel zenginlikler, birlikte yaşama kültürüyle de önemli bir kültür şehridir. Sevgi ve saygı ile mayalanan, dayanışma ruhuyla her geçen gün daha da güçlenen bu kadim şehrin daha ileri noktalara taşınması için siz basın mensuplarıyla birlikte güzel hizmetlerde bulunacağımıza inanıyorum. Mardin’in sahip olduğu potansiyeli, mazisindeki engin zenginliği bilen, var olan bütün bu değerlen manzumesini harekete geçirmek için hep birlikte çalışacağız. Bütün bunları; devletimizin tüm kurumlarıyla, üniversitemizle, sanayicilerimizle, esnafımızla, sivil toplum örgütlerimizle, tüm Mardinli hemşehrilerimizle birlikte gerçekleştireceğiz. Mardin’in mazisini, bugününü, istikbalini, her ferdini ve değerini kutlu bir emanet olarak bilecek ve bu bilinçle hep birlikte bu kadim şehir için çalışacağız. Teknolojiden sanayisine, eğitiminden kültüre, sağlığından, tarımına, turizmine varana kadar her alanda daha yüksek, daha iyi bir Mardin hedefiyle görevimize başlamış olduk, inşallah bütün bu hedefleri hep birlikte başaracağız.” dedi.