Son Dakika Haberler

Emniyet ve jandarmaya ziyaret

Emniyet ve jandarmaya ziyaret
Okunma : 146 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, ilçe emniyet ve jandarmayı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Kızıltepe Kaymakamlığı görevine başlayan Fatih Cıdıroğlu, ilçe emniyet müdürlüğü ve ilçe jandarma komutanlığını ziyaret etti.

Kızıltepe Kaymakamlığı görevine hafta sonunda Cuma günü başlayan Fatih Cıdıroğlu, haftanın ilk gününde Kızıltepe ilçe emniyet müdürlüğü ve Kızıltepe ilçe jandarma komutanlığını ziyaret etti.

Kaymakam Cıdıroğlu, emniyet müdürlüğü ziyaretinde ilçe Emniyet Müdürü Cenk Gedik ile birim amirleri, Kızıltepe jandarma komutanlığı ziyaretinde ise ilçe Jandarma Komutanı Deniz Çezik ve birim komutanları tarafından karşılandı.

İlçe Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu ziyaretler ile ilgili yaptığı paylaşımda, “İlçe Emniyet Müdürlüğümüzü ve İlçe Jandarma Komutanlığımızı ziyaret ederek yapılan çalışmalarla ilgili arkadaşlarımızdan bilgi aldık.” açıklamasına yer verdi.

Manisada sıfır kasa imalat. De bedste action oplevelse tilbud i sorø. Tui karpathos last minute – de beste deals van het moment.