Son Dakika Haberler

Taze Bismillah…

Taze Bismillah…
Okunma : 316 views Yorum Yap

Sevgili dostlar! Taze bismillah diyerek Mardin İpekyolu gazetemizin ilk sayısını Rabbimizin lütfu ve keremi ile çıkarttık.

“Dosdoğru olma ve bilgilendirme yolunda tarafsız gazete” sloganıyla 8 sayfalık pırıl pırıl baskısı ve haberleriyle Mardinlilerin büyük ilgisini gördü.

Basılan 1000 adet gazeteyi yoğun uğraşlar sonucu vatandaşından bürokrasisine, siyasetçisinden iş dünyasına kadar toplumun tüm kesimlerine ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sosyal medyada da geniş yankı uyandıran gazetenin resmi hesapları, adeta yorum ve beğeni bombardımanına tutuldu.

Malumunuz olduğu üzere, tamamen renkli ve birinci hamur olan elinizdeki gazetemizin maliyeti çok yüksek. Bu yüksek maliyeti, reklamlardan gelen ücretle en aza indirmeyi amaçlıyoruz.

Mesleğimiz olan gazetecilik zor ama yaşadığımız asırda ve coğrafyada çok daha zor. Bu zorlu yolu, siz değerli okuyucularımızın destekleri ile aşabileceğimize inancımız tamdır.

Tabi ki; zorlukların yanında mesuliyeti ağır olan bir meslek icra ediyoruz. Amacımız, mesuliyetimizin farkında varmış bir gazeteciliğin yapılmasına katkı sunmaktır.

Rabbim en güzel haberleri hep birlikte yapmayı nasip eylesin.

Çalışma bizden, başarı ise Allah’tandır.

Offre exclusive de tatouage au studio france tattoo box à avignon ! 2 heures pour 99€ tattoo box. آپدیت اندروید ۱۴ سری گلکسی تب اس ۸ سامسونگ رسما ارائه شد : one ui 6. Best kadın sayfa 5 / 5 kadınlara dair herşey.