Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti bayramlaşma programı 

AK Parti Mardin İl Başkanlığı’ nın Artuklu Üniversitesi AKM Salonunda düzenlediği Bayramlaşma etkinliğine her kesimden vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

AK Parti Mardin İl

Bayramlaşma etkinliğine AK Parti Mardin il Başkanı Vahap Alma, Milletvekili Faruk Kılıç, İlçe belediye başkanları, belediye başkan adayları, il ve ilçe teşkilatları, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bayramlaşma etkinliğinde Mardin AK Parti il Başkanı Vahap Alma, gelen misafirlerle tek tek tokalaştı.

Alma yaptığı açıklamada, “Milletvekilimiz, Belediye Başkanlarımız, belediye başkan adaylarımız, il kadın ve gençlik kollarımız, il, ilçe teşkilatlarımız ve değerli vatandaşlarımızın büyük katılımı ve coşkusuyla programımızı gerçekleştirdik. Kuruluşumuzdan bu yana gerçekleştirdiğimiz her program vatandaşlarımızın büyük teveccühüne mazhar olmuştur. Programmımıza katılım sağlayarak bizleri onurlandıran tüm teşkilatlarımıza ve gönül doştlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Ramazan Bayramının ülkemize, milletimize, ve tüm İslam alemine huzur, barış ve esenlik getirmesini diliyorum.” dedi