Son Dakika Haberler

Dicle EDAŞ 44 mahallenin elektriğini kesiyor

Dicle EDAŞ 44 mahallenin elektriğini kesiyor
Okunma : 103 views Yorum Yap

Mardin’in Kızıltepe ve Derik ilçelerine bağlı 44 mahallede gün boyu elektrik kesintilerine gidilecek.

Dicle Elektrik Dağıtım AŞ. Dikmen Trafo Merkezine bağlı fiderlerde yapılacak okuma – bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yapılacak kesintileriyle ilgili açıklamalarda bulundu. 44 kırsal mahallesinde elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

Gün boyu yapılacak kesintilerle ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F 10 Köseveli, F11 Kocatepe ve F16 Denktaş fiderleri üzerinde bulunan trafolarda OSOS ekipleri tarafınca yapılacak olan okuma- bakım çalışmaları nedeniyle 24.09.2022 günü 09:00-17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Derik İlçesinden; Adak, Ahmetli, Alibey, Atlı, Balova, Beşbudak, Çağıl, Çataltepe, Denktaş, Doğancı, Hayırlı, Issız, Kocatepe, Konak, Kovalı, Köseveli, Kuyulu, Ortaca ve Soğukkuyu Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dikmen-2 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F6 Taşlıca, F7 Konuklu, F8 Boğaziye, F12 Alakuş ve F13 Ofis fiderleri üzerinde bulunan trafolarda OSOS ekipleri tarafınca yapılacak olan okuma- bakım çalışmaları nedeniyle 25.09.2022 günü 09:00-17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akdoğan, Alakuş, Arıklı, Atmaca, Beşik, Büyükboğaziye, Büyükdere, Cantaşı, Çanaklı, Çatalca, Çetinkaya, Çıplak, Demirkapı, Kayapınar, Konuklu, Köprübaşı, Körsu, Küçükboğaziye, Odaköy, Ofis, Otluk, Tarlabaşı, Taşlıca, Tosunlu ve Yarımca Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.”

Tech. Fugitivo de fraude em ações de delicatessen em nova jersey é preso sem fiança. Welcome to nginx!.