Son Dakika Haberler

Kaymakam Cıdıroğlu 54 kırsal mahalle muhtarları ile toplantı yaptı

Kaymakam Cıdıroğlu 54 kırsal mahalle muhtarları ile toplantı yaptı
Okunma : 18 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakam ve Belediye Başkan V. Fatih Cıdıroğlu başkanlığında kırsal mahalle muhtarlarıyla toplantı gerçekleştirildi.

AK Parti İlçe Başkanı, kaymakamlık ve belediye kurum müdürleri ile TEDAŞ ve MARSU yetkililerinin de bulunduğu toplantıya 54 kırsal mahalle muhtarı katılım sağladı.

Kaymakam Cıdıroğlu’nun konuşmalarıyla başlayan toplantı, muhtarların kendini tanıtması ve muhtarı oldukları kırsal mahallelerinde bulunan eksiklikleri dile getirmesi ile devam etti.

Toplantıda özellikle kilitli parke taşı, asfalt yol yapımı, çöp konteyneri, taziye evi ve mezarlık yapımı, su ve kanalizasyon konularına dikkat çekildi.

Kaymakam Cıdıroğlu, “Kızıltepe’miz büyük bir ilçe geçmiş dönemlerde elbette birtakım çalışmalar yapılmış ancak günümüzde de halkımıza en iyi hizmetin götürülmesi için problemlerin ve aksaklıkların en kısa sürede çözüme kavuşturulması için imkanlarımız dahilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz. Amacımız halka hizmet etmek, halkla bir araya gelmek. Hane ziyareti, esnaf ziyareti yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Haftada bir gün yetiştirebildiğimiz ölçüde kırsal mahalle ziyareti yapacağız orada halkla bir araya gelip istek, talep ve önerileri halkın ağzından dinleyeceğiz. Kırsal mahallelere baktığımızda kilitli parke taşı, asfalt yol yapımı, çöp konteyneri, taziye evi ve mezarlık yapımı, su ve kanalizasyon ihtiyaçları öncelikli ve çoğunlukta. İmkanlarımız dahilinde bu ihtiyaçları karşılamaya çalışacağız.” dedi.

Toplantı tüm kırsal mahalle muhtarlarının talep, şikayet ve önerilerini dile getirmesi ile beraber kurum müdürlerinin talep,  şikayet ve önerilerinin imkanlar dahilinde yerine getirilmesi hususları da dikkate alınarak toplantı sona erdirildi.

Why ? because timberline lodge is the only ski in/ski out lodge in the state of. Last minute center parcs het heijderbos – boek met flinke korting. Boulder bay half day guided walk.