Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Lokman Kuyumculuktan depremzedelere 1 milyon lira destek

Mardin’de hizmet veren Lokman

Mardin’de hizmet veren Lokman Kuyumculuk, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından depremzedelere harcanmak üzere 1 milyon liranın üzerinde maddi destekte bulundu.

“Asrın felaketi” olarak nitelenen Kahramanmaraş merkezli Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde 6 Şubat tarihinde meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerin ardından ülke genelinde olduğu gibi Kızıltepe ilçesinden de deprem bölgelerine ve depremzedelere yardımlar sürüyor.

Kızıltepe ilçesinde birden fazla şubesiyle hizmet veren Lokman Kuyumculuk örnek bir uygulamaya imza atarak Kızıltepe ilçesine gelen depremzedeler için kullanılmak üzere bir giyim firmasıyla anlaşarak depremzede aileleri giydirmek üzere Kaymakamlığın kullanımına sundu. Kaymakamlık, giyim ihtiyacı olan kadın, erken ve çocuk depremzedelere vereceği giyim çekiyle mağazadan kendi kıyafetlerini alabilecek.

Anlaştıkları firmaya verdikleri giyim dışında yine Kaymakamlık tarafından depremzedelerin ihtiyacı için kullanılmak üzere yaklaşık 100 bin lira da nakdi destekte bulunan Lokman Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Aydemir, sektördeki başarılı serüvenlerinin yanı sıra sosyal faaliyetlerde de bulunduklarını ve imkanları dahilinde bu sosyal destekleri vermeye devam edeceklerini söyledi.