Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜNLÜ AŞÇI HİKMET USTA’DAN BAYRAM VE TEŞEKKÜR MESAJI

Kızıltepe ilçesinin kıdemli ustaları

Kızıltepe ilçesinin kıdemli ustaları arasında olan, başarıları ile adından sıkça bahsettiren tanınmış kebap ve yemek ustası, aynı zamanda Mardin Yöresel Tatlar ve Dobalan Derneği Başkanı da olan Hikmet Ölçer (Hikmet Usta), Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kızıltepe Belediye ve Kızıltepe Kaymakamlığının Ramazan ayı boyunca düzenlediği iftar programlarının baş aşçılığını yapan Hikmet Usta, mesajında şunları söyledi:

“11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayını geride bırakarak Ramazan Bayramına ulaşmış bulunmaktayız. Ramazan ayında çok yorulduk ama iftar hizmetleri son derece meşakkatli ve yorucu olduğu kadar işin içinde insanlara hizmet olması bizlere apayrı bir duygu veriyor. Kızıltepe’de İftar Bir Başka Güzel sloganıyla ilçemizdeki bütün mahallelerde gönül sofralarının kurulmasına vesile olan Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başka Vekilimiz Hüseyin Çam Beyefendiye ve çok değerli ekibine çok teşekkür ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle;  herkesin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, bayramın tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Mavibet güncel giriş.