Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Öğrencilerin insani yardım çalışması göz doldurdu

Mardin Artuklu Hacı Suphiye

Mardin Artuklu Hacı Suphiye Bölünmez İmam Hatip Ortaokulu bünyesinde faaliyet yürüten “Değerler Kulübü” öğretmen ve öğrencileri tarafından 109 depremzede, yetim ve yardıma muhtaç çocuğun giyim ve ayakkabı ihtiyacı giderildi.

Mardin’in Artuklu ilçesinde bulunan Hacı Suphiye Bölünmez İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri tarafından yıl boyunca yapılan yardımlar gönüllere sığmadı.

Suphiye Bölünmez İmam Hatip Ortaokulu tarafından Değerler Kulübü projesi kapsamında “Çocuklar Sevindikçe Dünya Güzelleşiyor” sloganıyla başlatılan yardım kampanyası kapsamında toplamda 109 yardıma muhtaç çocuk giydirildi.

Okul Müdürü Şeyhmus Demir, Kulüp Danışmanı Kadriye Ağalday, Proje Koordinatörü Fatih Akman ve öğrenciler tarafından yürütülen proje kapsamında bu güne kadar birçok başarılı çalışmaya imza atarak, muhtaç durumda olan çocuklara derman oldu.

Yıl boyunca depremzede, yetim ve yardıma muhtaç çocuğun giyim ve ayakkabı ihtiyacı hedefiyle çalışmalarını yürüten kulüp daha önce birçok ihtiyaç sahibine gıda ve giyim yardımında bulunmuştu.

Yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Suphiye Bölünmez Ortaokulu Müdürü Şeyhmus Demir, hamdolsun, bu yılda çalışmalarımızı başarıyla tamamladıklarını belirterek, okulunuzun bünyesinde bulunan yüzlerce depremzede, yetim ve ihtiyaç sahibi çocuğumuza ulaşarak dertlerine derman olduklarını söyledi.

Proje Koordinatörü Fatih Akman ise ‘Değerler Kulübü’ olarak her sene olduğu gibi bu sene de yine yardımlarınızı aralıksız devam ettirdik. ‘Çocuklar Sevindikçe Dünya Güzelleşiyor’ kampanyasıyla ihtiyaç sahiplerine yardımlarda bulunduk. İhtiyaç sahipleri ile bağışçılarımız arasında köprü olmaya çalıştık. Bu süreçte emeği geçen herkesten Allah razı olsun.” dedi.