Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mardinli şampiyon maratoncular Vali Demirtaş’ı ziyaret etti

Mardinli Şampiyon Maratoncu kardeşler

Mardinli Şampiyon Maratoncu kardeşler Ahmet Alkanoğlu ve Ömer Alkanoğlu Mardin Valisi Mahmut Demirtaş’ı ziyaret ettiler.

Şampiyon kardeşlere Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Necmettin Nas da eşlik etti.

Alkanoğlu Kardeşlerin Dünya, Avrupa ve Balkan Şampiyonlukları Bulunuyor.

Ahmet Alkanoğlu ve Ömer Alkanoğlu kardeşler atletizm ile ilgilenmeye başladıklarından beri katıldıkları bölgesel, ulusal ve uluslararası birçok turnuvada önemli dereceler elde ettiler.

Dünya, Avrupa, Balkan şampiyonlukları ve onlarca dereceleri bulunan Alkanoğlu kardeşler şimdi de 2022 Avrupa Şampiyonasına ve 2024’de Paris’te, 2028’de Los Angeles’te yapılacak olan Dünya Olimpiyatlarına hazırlanıyorlar.

Kültür ve Turizm Şehri Mardin’i Sporda da Dünyaya Tanıtmak İstiyorlar.

Ahmet ve Ömer kardeşler büyük bir istekle Avrupa Şampiyonası ve Dünya Olimpiyatlarına hazırlandıklarını söyleyerek katıldıkları her yarışmada Türkiye’nin bayrağını en başta dalgalandırmak istediklerini belirttiler.

Tarihi, Kültürü, Turizmi, mimarisi ve özgün sosyal yapısıyla dünyanın tanıdığı Mardin’i spordaki başarılarıyla da tanıtmak istediklerini sözlerine eklediler.

Vali Demirtaş: Her Zaman Mardin Sporunun ve Sporcularının Yanındayım.

Türkiye’nin ve Mardin’in adını bütün dünyaya başarıyla duyuran Mardinli Şampiyon Maratoncu kardeşler Ahmet Alkanoğlu ve Ömer Alkanoğlu’nun ziyaretinden ve başarılarını kendisiyle paylaşma isteklerinden dolayı çok mutlu olduğu belirten Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, her zaman Mardin sporunun ve Alkanoğlu kardeşlerin yanında olacağını ifade etti.

Kardeşlere katılacakları şampiyona ve olimpiyatlarda başartıla dileyen Vali Demirtaş, alacakları madalyalarla kendilerini yeniden ağırlamak istediğini de sözlerine ekledi.