Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İŞKUR listesi noter huzurunda çekildi

Mardin Çalışma ve İş

Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor Müdürlüğü iş birliğinde TYP kapsamında alınacak olan 41 işçi için noter huzurunda kura çekildi.

Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Mardin Gençlik ve Spor Müdürlüğü İşbirliğiyle İstihdam edilmek üzere Toplum Yararına Programlar kapsamında 41 Temizlik görevlisi %100 Noter kurası yöntemi kullanılarak seçildi.

Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğümüz ile Mardin Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliğiyle Kızıltepe, Artuklu, Midyat, Nusaybin ve Yeşilli İlçelerinde İstihdam edilmek üzere Toplum Yararına Programlar kapsamında 41 Temizlik görevlisi Belirli süreli Çalıştırılma esaslarına dayalı olmak şartıyla  %100 Noter kurası yöntemi kullanılarak seçildi.

Noter Kurası 22 Eylül 2022 Tarihinde saat 10:00’da gerçekleştirilmiş olup, seçilen Kişiler listesi Kadın Asil,Kadın Yedek,Erkek Asil ve Erkek Yedek olmak üzere 4 farklı şekilde belirlenmiştir.

Kurada İsmi çıkan vatandaşlardan Aktif İş Gücü  Hizmetleri Toplum Yararına Programlar ile ilgili yönetmeliğin şartlarını sağlayan kişiler 03.10.2022 -28.02.2023 tarihleri arasında belirli süreli olarak istihdam edilecektir.