Son Dakika Haberler

Mardin’de yoğun sis etkili oldu

Mardin’de yoğun sis etkili oldu
Okunma : 402 views Yorum Yap

MARDİN’de etkili olan yoğun sis, hayatı ve ulaşımı olumsuz etkilerken özellikle tarihi binalar siste adeta kayboldu. Görüş mesafesinin 10 metrenin altına düştüğü kente, sürücüler zor anlar yaşadı.

Mardin’in merkez ilçesi Artuklu’yu etkilisi altına alan yoğun sis, hayatı olumsuz etkiliyor. Yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi 10 metrenin altına düşerken, araç kullanmak zorunda kalan sürücüler, farlarını ve dörtlülerini yakarak ilerliyor.

Polis ekipleri, trafiğin yoğun olduğu bölgelerde olumsuzluk yaşanmaması için sürücüleri uyardı.

Öğle saatlerinden itibaren etkili olan sis nedeniyle görüş mesafesinin düşmesi vatandaşlara da zor anlar yaşattı. Sis bir yandan da kartpostallık görüntüler oluşturdu.

Sis nedeniyle yürümekte bile zorlanan vatandaşlar, “Mardin’de kış ayları sisli geçiyor. Bir yandan soğuk hava diğer yandan sis çok zorluyor bizleri. Şu an sisten göz gözü görmüyor. Özellikle sürücülerin yayalara dikkat etmesi geriyor.” diyor.

De bedste action oplevelse tilbud i silkeborg. Goedkope last minute karpathos sunweb – de beste deals voor jou. […]read more… from lake manyara national park.