Son Dakika Haberler

Mardin’de elektrik kesintisi yaşanacak

Mardin’de elektrik kesintisi yaşanacak
Okunma : 111 views Yorum Yap

Mardin’in Derik ilçesine bağlı 23 mahallede elektrik kesintisi yaşanacağı belirtildi.

Dicle Elektrik A.Ş Mardin İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, elektrik kesintisi yaşanacak bölgeler duyuruldu. Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F1 Üçyol fideri ana hattında özel müşteriler ekipleri tarafınca yapılacak olan bakım-onarım çalışmaları nedeniyle 25.03.2023 günü 09:00-18:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacağının ifade edildi. Açıklamada, çalışmalar doğrultusunda Derik ilçesinden; Adakent, Ambarlı, Balova, Bayraklı, Kovalı, Koçyiğit, Kuşçu ve Oltaca Mahalleleri elektrik kesintisinden etkileneceği kaydedildi.

Yine Dikmen-l Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F IO Köseveli ve Fİ I Kocatepe fiderleri ana hattında özel müşteriler ekipleri tarafınca yapılacak olan bakım-onarım çalışmaları nedeniyle 26.03.2023 günü 09:00-18:00 saatleri arasında elektrik kesintisinin yapılacağı ve Derik ilçesinden; Alibey, Atlı, Balova, Beşbudak, Çağıl, Çataltepe, Denktaş, Hayırlı, Issız, Kocatepe, Konak, Kovalı, Köseveli, Ortaca, Soğukkuyu mahallelerinin elektrik kesintisinden etkileneceği aktarıldı.

Upper body support. Tui valencia last minute de beste deals van het moment last minute deals. Big4 saltwater @ yamba holiday park, palmer island australia.