Son Dakika Haberler

Kızıltepe Belediyesi “Tarım ve Gıda” fuarında stant açtı

Kızıltepe Belediyesi “Tarım ve Gıda” fuarında stant açtı
Okunma : 12 views Yorum Yap

Mardin’de 7’ncisi düzenlenen Uluslararası Mardin Tarım Ekipmanları, Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nda Kızıltepe Belediyesi de stant açarak yapmış oldukları çalışmaları gelen ziyaretçilere anlattılar. 

Zümrüt Fuar ve Organizasyon’un ev sahipliğinde Movapark Havalimanı yanındaki Mardin Fuar alanında 7’nci kez düzenlenen Ortadoğu’nun en iyi tarım fuarından biri olan Uluslararası Mardin Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı, düzenlenen törenle kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Kızıltepe Belediyesi de fuarda stant açarak yapmış oldukları çalışmaları gelen ziyaretçilere anlattılar.

Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın da açılışına katıldığı fuarda Kızıltepe Belediyesi, hemşehrilerinin yanı sıra dışarıdan gelen ziyaretçilere de ev sahipliği yaptı. Bunun yanında Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş da standı ziyaret edenler arasında yer aldı.

Açılan stantta yer alan Kızıltepe Belediyesi, vatandaşlarla olan dayanışmasını fuarda da sürdürdü. Fuar boyunca vatandaşlarla ilgilenen belediye ekibi, bir kez daha vatandaşların takdirini topladı.

Kızıltepe Belediyesi standında, belediyenin yaptığı çalışmalar yer aldı. Hanımeli Kadın Merkezinde El Sanatları kursunda kadınların yaptığı amigurumi bebekler ve çantalarda da fuarda yerini aldı.

Mezopotamya Çilek Bahçelerinde yetişen çileklerinde yer aldığı stant renkli görüntülere sahne oldu. Standı ziyaret eden vatandaşlara Kızıltepe Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmalar anlatılarak, hediyeler verildi.

27-30 Ekim tarihleri arasında açık olacak olan fuarlarda Mardin başta olmak üzere çeşitli illerden katılımcılar yer alacak ve tarım aletleri, traktörler, mekanizasyon, tohum, gübre, sulama, Arge ve inovasyon firmaları, hizmet sektörü, yöresel coğrafi işaretli yöresel ürünler ve Fidancılık gibi ürünler yer alacak.

Boulder bay half day guided walk. Last minute alfaz del pi met tui. Hvad er kør gokart f1 style hos racehall, høje taastrup ?.