Son Dakika Haberler

DİKKAT! Kızıltepe’de elektrik kesintisi var

DİKKAT! Kızıltepe’de elektrik kesintisi var
Okunma : 107 views Yorum Yap

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Dicle Elektrik Dağıtım AŞ Mardin İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Kızıltepe-2 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F3 Kapasitör, F16 Akalın ve F9 Şenyurt fiderleri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma-bakım çalışmaları yürütüleceğinden personelin can güvenliği açısından söz konusu fiderlerde güvenlik amaçlı 18.11.2021 Perşembe günü 09:00-10:30 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akalın, Altıntoprak, Aslanlı, Belli, Beşevler, Demirler, Doyuran, Eşme, Fındıktepe, Gözlüce, Harmandüzü, Haznedar, Hocaköy, Kengerli, Koçlu, Sevimli, Tanrıverdi, Yaşarköy, İnandı ve Şenyurt Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dikmen-1 Trtafo Merkezi barası ile irtibatlı F7 Çadırlı ve F13 Yumurcak fiderleri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma-bakım çalışmaları sebebiyle 18.11.2021 Perşembe günü 13:00-15:00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Yumurcak Mahallesi ve Derik İlçesinden; Boyaklı, Çadırlı, Şanverdi  Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

380 kV Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F15 Araköy fideri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma-bakım çalışmaları yürütüleceğinden personelin can güvenliği açısından söz konusu fiderlerde güvenlik amaçlı 19.11.2021 Cuma günü 09:00-11:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akziyaret, Akça, Araköy, Dörtyol, Hacıhasan, Hakverdi, Karakulak, Tuzluca, Yaylım, Yeşilköy ve Çiftlibağ Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

380 kV Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F4 Akdoğan fideri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma-bakım çalışmaları yürütüleceğinden personelin can güvenliği açısından söz konusu fiderde güvenlik amaçlı 19.11.2021 Cuma günü 13:00-15:00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akziyaret, Demirci, Demirler, Erikli, ve Kılduman Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.” Denildi.

這是一把傳說之劍 能夠使用它的人只有.... – 牛八卦. Traffic + leads = a whole lott.... Link.