Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

DİKKAT! Kızıltepe’de elektrik kesintisi var

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde elektrik

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Dicle Elektrik Dağıtım AŞ Mardin İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Kızıltepe-2 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F3 Kapasitör, F16 Akalın ve F9 Şenyurt fiderleri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma-bakım çalışmaları yürütüleceğinden personelin can güvenliği açısından söz konusu fiderlerde güvenlik amaçlı 18.11.2021 Perşembe günü 09:00-10:30 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akalın, Altıntoprak, Aslanlı, Belli, Beşevler, Demirler, Doyuran, Eşme, Fındıktepe, Gözlüce, Harmandüzü, Haznedar, Hocaköy, Kengerli, Koçlu, Sevimli, Tanrıverdi, Yaşarköy, İnandı ve Şenyurt Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dikmen-1 Trtafo Merkezi barası ile irtibatlı F7 Çadırlı ve F13 Yumurcak fiderleri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma-bakım çalışmaları sebebiyle 18.11.2021 Perşembe günü 13:00-15:00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Yumurcak Mahallesi ve Derik İlçesinden; Boyaklı, Çadırlı, Şanverdi  Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

380 kV Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F15 Araköy fideri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma-bakım çalışmaları yürütüleceğinden personelin can güvenliği açısından söz konusu fiderlerde güvenlik amaçlı 19.11.2021 Cuma günü 09:00-11:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akziyaret, Akça, Araköy, Dörtyol, Hacıhasan, Hakverdi, Karakulak, Tuzluca, Yaylım, Yeşilköy ve Çiftlibağ Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

380 kV Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F4 Akdoğan fideri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma-bakım çalışmaları yürütüleceğinden personelin can güvenliği açısından söz konusu fiderde güvenlik amaçlı 19.11.2021 Cuma günü 13:00-15:00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akziyaret, Demirci, Demirler, Erikli, ve Kılduman Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.” Denildi.

Bettilt güncel giriş.