Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mardin Spor’da yeni Başkan Rıdvan Aşar oldu

Oğlunun sağlık sorunları nedeniyle

Oğlunun sağlık sorunları nedeniyle görevden ayrılan Ekrem Sümer’in yerine Mardin 1969 Spor’un yeni Başkanı Rıdvan Aşar oldu. 


24 saat geçmeden Mardin 1969 Spor’da yeni yönetim kurulu belirlendi. Kulüp Başkanı Rıdvan Aşar olurken yönetim kurulunda görev dağılı ise şu şekilde oldu:Başkan Yardımcısı Rıdvan Aktürk, As Başkan Mehmet Dursun, Sayman Necmeddin Nas, Kulüp Sekreteri Fuat Kalkan, Futbol Şube Sorumlusu Baki Can, Tesis Sorumlusu Mehmet Öter, Alt Yapı Sorulusu Kamuran Talan- Nihat İlhan, Basın Sözcüsü Aziz Beşer, Taraftar Sorumlusu Metin Kerelti.

Rıdvan Aşar yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “Öncelikle armamıza ve renklerimize gönül veren taraftarımıza ve Mardin halkına hayırlı olmasını diliyorum. Sayın Ekrem Sümer Başkanımızın oğlunun sağlık sorunları nedeniyle bu kutlu görevden affını talep ettikten sonra Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş, güzide kulübümüzün 24 saat geçmeden bu görevi layıkıyla yapacak yeni bir başkana ihtiyaç duyulduğunu dile getirdi. Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş’ın  isteği üzerine ben de iki sezondur yöneticilik yaptığım Mardin 1969 Spor kulübümüz için yeniden elimi taşın altına koymam gerektiği bilincine vardım.
24 saat geçmeden yeni bir yönetim belirleyerek bu şanlı arma için mücadele edeceğimizi dile getirdim. Başta bana inanan ve güvenen Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş ve Ekrem Sümer’e teşekkürlerimi iletiyorum.  Bu yola benimle beraber çıkan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
Cümlelerimi bitirmeden önce değerli Mardinspor taraftarlarımıza şunu söylemek istiyorum; Arkadaşlarımızla beraber Mardinspor’a sevgi iklimi getireceğiz. Mardinspor’u güzel günlere taşımak için el ele sırt sırta vermeye hazırız. İnşallah hep beraber çok güzel işler başaracağız.
Son olarak; Ekrem Sümer Başkanımızın oğluna geçmiş olsun dileklerimi iletir ve yüce Allah’tan acil şifalar diliyorum.”