Son Dakika Haberler

Kızıltepe Lisesi 80 mezunları buluşma gecesinde bir araya geldi

Kızıltepe Lisesi 80 mezunları buluşma gecesinde bir araya geldi
Okunma : 71 views Yorum Yap

Kızıltepe Lisesi 1979-1980 dönemi mezunları tarafından düzenlenen ikinci buluşma gecesine katılan dönem arkadaşları 43 yıl önceki okul anılarını yeniden dile getirerek duygu dolu bir gece yaşadılar.

Dönemin ilk ilçe lisesi olma özelliğine sahip Kızıltepe Lisesinin 1979-1980 dönemi mezunları ikinci buluşmalarını 12 yıl sonra yeniden düzenleyerek duygu dolu bir gece yaşadılar, dönem öğrencileri 2011 yılında birinci buluşma gecesinde yine bir araya gelmişti.

İlçede ve il dışında yaşayan Kızıltepe Lisesi 1979-1980 dönemi mezunlarının katıldığı gecede dönemin Türkçe öğretmenlerinden Şükrü Eren’in geceye katılarak sürpriz yapması katılımcılar arasında büyük bir heyecan yaratırken öğretmenlerinin etrafında bir sevinç yumağı oluşturdular.

Tek tek kendilerini tanıtan ve Okul döneminde yaşanan hatıralarını anlatan dönem arkadaşların yaşadıkları anıları anlatırken bazen kahkahalara bazen hüzün ile anıldı.

Gece çekilen halaylar ve hatıra fotoğraflarının ardından seneye yeniden bir araya gelme sözleri ile sona erdi.

Erbaa'da kavşakta meydana gelen kaza sonucunda motosiklet şoförü ağır yaralandı olay merkezİ. собственный. مجله خبری کشاورزی.