Son Dakika Haberler

Mardin 1969 Spor Kaptanı Sönmez: Modafen maçında taraftarımıza 3 puanı armağan edeceğiz

Mardin 1969 Spor Kaptanı Sönmez: Modafen maçında taraftarımıza 3 puanı armağan edeceğiz
Okunma : 5 views Yorum Yap

Mardin 1969 Sporumuz, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 3. Gurup 1. haftasında Modafen ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bitirdi. Takımın kaptanı Rıdvan Sönmez, lige iyi başlayıp ligi de iyi bitirmek istediklerini söyledi.

Maç öncesi konuşan tecrübeli orta saha oyuncusu ve kaptan Rıdvan Sönmez lige 3 puanla başlamak istediklerini belirtti. Sönmez, “İlk maçımız Modafen ile olacak. Biz günlerdir bu maçı bekliyoruz. Bu sene iyi bir takım kurduk. Yönetimin ve taraftarın beklentisinin farkındayız. Bu maça iyi başlamak istiyoruz. İyi başlayıp Allah’ın izniyle sezon sonunu iyi bitirmek istiyoruz.  İnşallah Modafen maçında 3 puanla merhaba diyeceğiz.” açıklamasını yaptı.

Son olarak taraftara seslenen Sönmez, “İki senedir taraftardan yoksun bir şekilde bütün takımlar sahaya çıkıyor. Biz de taraftarımızı hasretle bekliyoruz. Cumartesi saat 15.30’da bütün taraftarımızı arkamızda görmek istiyoruz. Modafen maçında taraftarımıza 3 puanı armağan edeceğiz.” diye konuştu.

ısparta havalı roterli sondaj. Özellikle bile barista kahve ile müteallik her şeyi bilmelidir. Kruvaze uzun saten abiye lacivert.