Son Dakika Haberler

Marden Clinic’ten hizmet atağı

Marden Clinic’ten hizmet atağı
Okunma : 174 views Yorum Yap

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde hizmet veren Marden Clinic Saç Ekim Merkezi, 6 yılda binin üzerinde kişiye hizmet verdi.

İlçede görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya gelen Marden Clinic Saç Ekim Merkezi, çalışmalarına ilişkin bilgiler paylaştılar. Toplantıda konuşan Dr. Alican Koçhan, 6 yıllık bir tecrübeye sahip olduklarını söyledi.

Türkçe, Kürtçe ve iyi seviyede İngilizce bildiğini aktaran Dr. Koçhan, hasta sayısı olarak 1000’e yakın hastalarının olduğunu, günlük saç ekimi yapma kapasitesi olarak 3 olduğunu açıkladı.

Dr. Koçhan, konuşmasına şöyle devam etti: “Teknoloji olarak dünyada kabul görülen tüm teknolojileri kliniğimizde kullanıyoruz. Örneğin: greft soğutma cihazı, korumalı ekim yöntemi yapıyoruz. Gelen danışanlar, tüm Türkiye’den Irak’tan Almanya’dan Fas’tan İsviçre’den İsveç’ten Finlandiya‘dan ve başka birçok Avrupa ülkesinden hastalarımız kliniğimize gelmektedir. Konaklama olarak danışanlarımıza havalimanından alıp otellerine cliniğe ve tekrar havalimanına vip araçlarla transferlerini gerçekleştiriyoruz. Amacımız, Kadim kent Mardin’i Türkiye ve hatta dünyada saç ekim ve sağlık turizmi konusunda önemli bir noktaya getirmek istiyoruz.”

Tattoo box a journey through time and ink : from la to provence tattoo box. اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات. Taxi hall in tirol , taxi 6060 ihr zuverlässiger taxiunternehmen in hall in tirol und in innsbruck.