Son Dakika Haberler

Kızıltepeli kadınlar için “Sevgi Günü” etkinlik düzenlendi

Kızıltepeli kadınlar için “Sevgi Günü” etkinlik düzenlendi
Okunma : 36 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamlığı, Kızıltepe Belediyesi ve Kızıltepe Üreten Kadınlar Kooperatifi iş birliğiyle bir düğün salonunda “Sevgi Günü” etkinliği düzenlendi.

Bu yıl ikincisi düzenlenen etkinlikte kadınlar doyasıya eğlendi, program sonunda çekiliş ile belirlenenlere hediye verildi

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın eşi Dilek Çam, etkinliği ilçede geleneksel hale getirmek istediklerini belirtti.

Şehit, yetim ve öksüz 77 çocuğun hayalini gerçekleştirdiklerini aktaran Çam, hafta boyunca ziyaretlerinin sürdüğünü aktardı.

Dilek Çam

Kızıltepe Üreten Kadınlar Kooperatifi Başkanı Çam, konuşmasının devamında, “Hastanede yaşlılarımızı ziyaret ederek onlara geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Esnaf kadınlarımızla bir araya gelerek hayırlı işler temennisinde bulunduk. Hep beraber sokak hayvanlarını besledik. Engelli arkadaşlarımızı evlerinde ziyaret ettik. Şehit yakınlarımızı ziyaret ettik. Yardıma muhtaç birçok ailemizin ihtiyaçlarını giderdik” ifadelerini kullandı.

Dilek Çam, “Bu yıl da ziyaretlerimizi, etkinliklerimizi bir hafta boyunca sürdürdük. Hastanede yaşlılarımızı ziyaret ederek onlara geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Esnaf kadınlarımızla bir araya gelerek hayırlı işler temennisinde bulunduk, hep beraber sokak hayvanlarını besledik, köy okulunda okuyan çocuklarımızla beraber lunaparkta eğlendik. Engelli arkadaşlarımızı evlerinde ziyaret edip hal hatırlarını sorduk, şehit yakınlarımızı ziyaret ederek şehitlerimizi andık. Yardıma muhtaç birçok ailemizin ihtiyacını gidermeye çalıştık. Bir hafta boyunca yaptığımız ziyaretlerimizde onların dertlerini dinledik, onlarla bir arada zaman geçirmenin kıymetini çok daha iyi anladık. Çünkü sevgi şifaydı. Sevgi güçtü, sevgi değişimin mührüydü. Bizleri bu günde yalnız bırakmayan, desteğini esirgemeyen Mardin Valimiz Sayın Mahmut Demirtaş’ın Kıymetli Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş’a çok teşekkür ediyorum. Bu tür etkinliklerde her zaman yanımızda olan Kızıltepe Kaymakamımıza programda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Vali/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş’ın eşi Beyhan Demirtaş da programdan memnun olduğunu dile getirerek, “Çok güzel bir program olmuş. Sayın kaymakamımıza ve Eşi Dilek Hanım’a çok teşekkür ediyoruz. Hepinize iyi eğlenceler” dedi.

Programa, Mardin Valisi Mahmut Demirtaş’ın eşi Beyhan Demirtaş ve davetliler katıldı.

Tattoo box a journey through time and ink : from la to provence tattoo box. Taxi hall in tirol , taxi 6060 ihr zuverlässiger taxiunternehmen in hall in tirol und in innsbruck. Your internet service provider.