Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kızıltepe’de yetim ve öksüzlere iftar programı düzenlendi

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, “Dünya Yetimler Günü” münasebetiyle düzenlenen iftar programında yetim ve öksüz çocuklarla bir araya geldi.

Kızıltepe Kaymakamlığı ve Kızıltepe Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına Kaymakam Fatih Cıdıroğlu’nun yanı sıra Eşi Dr. Ayşe Cıdıroğlu hanımefendi, Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir Gümüş, Kızıltepe Öğretmen Evi Müdürü Hadi Gökdemir, kurum müdürleri, STK temsilcileri, yetim, öksüz çocuklar ile aileler katıldı.

Belediyenin bahçesinde yapılan programda Kaymakam Cıdıroğlu, eşi ile beraber masaları tek tek dolaşarak misafirleriyle birebir ilgilenip sohbet etti.

İftar öncesi gazetecilere açıklamalarda bulunan Kaymakam Cıdıroğlu, Ramazan ayının bereket ayı olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

“Bugün Ramazan ayının 15. gününü geride bırakmış olduk. Kızıltepe Belediyesi olarak bizler de ‘Dünya Yetinler Günü’ münasebetiyle ilçemizde bulunan yetim ve öksüz çocuklarımızı burada ağırladık. Hep birlikte belediyemizin bahçesinde Kızıltepe ailesi olarak birlikte iftar yapmayı planladık. Sağ olsun onlarda davetimize icabet edip geldiler. Ramazanın ilk gününden beri vatandaşlarımız ile bir arada olmaya çalışıyoruz. İftarda günlük bin kişiye sıcak yemek gönderiyoruz. 10 bine yakın gıda kolisi yardımı yaptık ve 2 milyona yakın nakdi yardımda bulunduk. Yardımlarımız sürecek inşallah.”

Baywin güncel giriş.