Son Dakika Haberler

Kızıltepe’de elektrik kesintisi

Kızıltepe’de elektrik kesintisi
Okunma : 190 views Yorum Yap

Mardin’in Kızıltepe ilçesine bağlı 39 mahallede Çarşamba günü gün boyu elektrik kesintisi yaşanacağı açıklandı.

Mardin Valiliği, Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Mardin il Müdürlüğü tarafından yapılacak kesintiler ile ilgili yaptığı duyuruda, Dicle EDAŞ tarafından yapılacak bakım onarım nedeniyle Çarşamba günü 37 kırsal mahalle ile Sanayi ve İpek Mahallerinde 09.00 ile 17.00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

Yaşanacak elektrik kesintisinden etkilenecek mahalleler ve tarih ile saatleri şu şekilde;

Duyuru-1

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Sistem İşletme Yöneticiliği tarafından bildirilmiştir.

380 kV Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F10 Sancaklı fideri üzerinde bulunan trafolarda imalatçı firma tarafınca yapılacak olan bakım-onarım çalışmaları Sancaklı KÖK’te kesici değişimi çalışmaları nedeniyle 08.06.2022 Çarşamba günü 09:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Alipaşa, Ayaz, Damlalı, Erdem, Karaman, Kocalar, Sancaklı, Soganlı, Tuzla, Uluköy, Yedikardeş, Yüceli ve Ziyaret Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Duyuru-2

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Sistem İşletme Yöneticiliği tarafından bildirilmiştir.

 

380 kV Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F12 Başak ve F16 Halkalı fiderleri üzerinde bulunan trafolarda 3. Seviye bakım çalışması kapsamında Başak ve Akyazı KÖK^te hücre değişimi çalışmaları nedeniyle  08.06.2022 Çarşamba günü 09:00-17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Başak, Bektaş, Demirci, Hakverdi, Katarlı, Yayıklı Akalın, Akyazı, Akyüz, Alemdar, Altıntoprak, Arıtepe, Aslanlı, Barış, Büyüktepe, Gümüşdere, Güneştepe, Günlüce, Halkalı, Işıklar, Karakuyu, Kengerli, Sanayi, Sandıklı, Yolüstü ve İpek  Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Få år senere åbnede gorilla park vejle i nørreskovens smukke natur. Last minute center parcs les ardennes boek met flinke korting last minute deals. Wp travel engine dashboard.