Son Dakika Haberler

Kızıltepe Stadyum Caddesi’nde asfaltlama çalışmaları başladı

Kızıltepe Stadyum Caddesi’nde asfaltlama çalışmaları başladı
Okunma : 21 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, asfaltlama çalışmasının başladığı Stadyum Caddesinde incelemelerde bulundu.

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mahmut Demirtaş’ın talimatları doğrultusunda,  Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, 2021-2022 sezonu AXA Sigorta Efeler Liginde mücadele edecek Yeni Kızıltepe Spor Voleybol Takımı dolayısıyla asfaltlama programında olan Stadyum Caddesi’ni öne alarak beton asfaltlama çalışmasını başlattı.

Fen İşler Daire Başkanı Cebrail Aslan ile Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, çalışmaları başlatılan caddede incelemelerde bulundu.

Program dâhilinde Fen İşler Daire Başkanlığına bağlı araçlar, 20 genişliği 2000 metre uzunluğundaki Stadyum Caddesinde malzeme sökümüne başladı.

Malzeme sökümün ardından alt zemin serimi, sıkıştırma, sulama çalışmalarından beton asfalt serimi gerçekleştirilecek. Çevre düzenlemesi yapılacak caddenin daha düzenli kullanılması için orta refüj kaldırılacak. Kaldırımlar yenilecek, aydınlatma direkleri takılacak ve ağaçlandırma yapılacak.

Mardin’in tüm ilçeleri ile kırsal mahallelerinde daha modern bir ulaşım için çalışmalar hızla devam ediyor. (Haber/Mahsum Çevik)

我常幻想有個王子會為了我突破重重難關,走到面前對我說……(疑 – 牛八卦. Traffic + leads = a whole lott.... Link.