Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kızıltepe Kaymakamlığı ilkokulda yaşanan olaya ilişkin soruşturma başlattı

MARDİN’de, 3 katlı okulun

MARDİN’de, 3 katlı okulun çatısına çıkıp, pencereden tutunarak metrelerce yükseklikten tabelanın asıldığı kısma inen çocuğun cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerin ardından Kızıltepe Kaymakamlığınca idari soruşturma başlatıldı.

MARDİN’de, 3 katlı okulun çatısına çıkıp, pencereden tutunarak metrelerce yükseklikten tabelanın asıldığı kısma inen çocuk, cep telefonu kamerasına yansıdı.

Kızıltepe ilçesine bağlı Ersoylu Mahallesi’ndeki 3 katlı ilkokulun çatısına çıkan, ismi ve yaşı bilinmeyen çocuk, pencerelerden tutunarak metrelerce yükseklikten tabelanın asıldığı kısma indi. Bu anlar, okula yakın apartmanda oturan kişinin cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde çocuğun okul çatısına çıktığı, pencerelere tutunarak, okul tabelasının asıldığı kısma indiği görülüyor.

Olayın ardından açıklama yapan Kızıltepe Kaymakamlığı, görüntülerin okulun kapalı olduğu bir zaman diliminde yaşandığı ve çocukların ilkokul öğrencisi olmadıkları ifade edildi.

Açıklamanın devamında; “Olayın haber alınmasının hemen sonra okul polisleri okula gelerek incelemelerde bulunmuş ve olay hakkında gerekli inceleme ve soruşturma kaymakamlığımızca başlatılmış.” denildi.