Son Dakika Haberler

Kızıltepe Belediyesi fuarda yerini aldı

Kızıltepe Belediyesi fuarda yerini aldı
Okunma : 22 views Yorum Yap

Uluslararası Mardin Tarım Ekipmanları, Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nın açılışı yapıldı.

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu’nun da açılışına katıldığı fuarda Kızıltepe Belediyesi, hemşehrilerinin yanı sıra dışarıdan gelen ziyaretçilere de ev sahipliği yaptı. Bunun yanında Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş da standı ziyaret edenler arasında yer aldı.

Açılan stantta yer alan Kızıltepe Belediyesi, vatandaşlarla olan yakın ilişkisini fuarda da sürdürdü. Fuar boyunca vatandaşlarla ilgilenen belediye ekibi, bir kez daha vatandaşların takdirini topladı. Standı ziyaret eden vatandaşlara Kızıltepe Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmalar anlatılarak, belediye logolu hediyeler verildi. Ayrıca Fuarın ilk gününde vatandaşlara çiğköfte ikramı yapıldı.

Kızıltepe Belediyesi standında, belediyenin yaptığı çalışmalar yer aldı. Açılan stantta Hanımeli Kadın Merkezinde El Sanatları kursunda kadınların yaptığı amigurumi bebekler ve Telkâri kursunda yapılan telkâri takılar da yerini aldı.

5 stunning sights on south georgia : penguins, seals, & ghost towns !. De beste tui albufeira last minute deals. Last minute hotel deals.