Son Dakika Haberler

Kızıltepe Belediyesi araç filosunu güçlendirdi

Kızıltepe Belediyesi araç filosunu güçlendirdi
Okunma : 47 views Yorum Yap

Kızıltepe Belediyesine bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü, daha temiz ve yaşanılabilir bir şehir için çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam ediyor.

İlçe temizliğinin daha sağlıklı ve düzenli yapılması için temizlik araç filosunu güçlendirme çalışmalarını sürdüren Kızıltepe Belediyesi, belediyenin araç filosuna 24 yeni araç ekledi.

Temiz bir Kızıltepe için temizlik çalışmalarının düzenli olarak sürdürüldüğünü belirten Kaymakam/Belediye Başkan V. Fatih Cıdıroğlu, “Amacımız daha temiz bir ilçe, yaşadığımız yerin daha sağlıklı ve temiz olabilmesini sağlamaktır. Bu amaçla araç filomuza 24 yeni araç ekleyerek toplamda 51 adet araçla temizlik çalışmalarını yürütmeye devam edeceğiz. Ekiplerimiz günlük rutin temizlik çalışmalarını gerçekleştirmeye hız kesmeden devam edecektir. Her şey temiz ve yaşanılabilir bir Kızıltepe için” dedi.

The prettiest, most insta worthy foods you’ll find down under. Sunweb valencia last minute – de beste deals van het moment. Millfield eco lodge with views, and inside/outside hangouts, mount view australia.