Son Dakika Haberler

Kaymakam Çam’dan Ramazan ayı mesajı

Kaymakam Çam’dan Ramazan ayı mesajı
Okunma : 38 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Ramazan ayı vesilesiyle mesaj yayımladı.

Kaymakam Çam, mesajında, “İslam âleminin büyük bir özlemle beklediği rahmet, mağfiret ve bereket ayı, on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’e hep birlikte kavuşmanın heyecanı ve sevincini yaşamaktayız.

Ramazan; insanlar arasında paylaşma ve dayanışma duygularının doruğa çıktığı, gönüllerin birleştiği, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, cömertliğin ve yardımseverliğin zirveye ulaştığı aydır.

Ramazan’da ihtiyaç sahiplerini, yetimleri, öksüzleri, yaşlı ve kimsesizleri, komşularımızı ve akrabalarımızı daha fazla hatırlamalıyız. Aynı sofranın etrafında buluşacağımız bu günlerimizin her daim güzelliklere, birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan ayının başta Kızıltepeli hemşerilerimize, memleketimize, milletimize, âlem-i İslam’a ve tüm insanlığa huzur, barış ve esenlik getirmesini, ayrıca bu ayın hürmetine bu salgından da tüm insanlığın kurtulmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sakarya makineli şap atan usta. Action oplevelse i frederikshavn ? se de bedste action oplevelser i frederikshavn. Tui karpathos last minute – de beste deals van het moment.