Son Dakika Haberler

Derik’te “Yaza Merhaba” şenliğinde çocuklar doyasıyla eğlendi

Derik’te “Yaza Merhaba” şenliğinde çocuklar doyasıyla eğlendi
Okunma : 23 views Yorum Yap

Mardin’in Derik ilçesinde, İlçe Kaymakamlığı ve Belediyesi’nin düzenlediği “Yaza Merhaba” etkinliğinde çocuklar gönüllerince eğlendiler.

Derik Kaymakamlığı ve Derik Belediyesi organizasyonunda Derikli öğrenciler için yapılan “Yaza Merhaba” çocuk etkinliği yoğun katılımla gerçekleşti.

Belediye Meydanı’nda yapılan etkinliğe katılan Derik Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Evren Çakır, çocuklarla yakından ilgilendi, onlarla sohbet edip oyunlarını izledi. Alanı hınca hınç dolduran öğrenciler, gönüllerince eğlendiler.

Kaymakam Çakır, ilçede birbirinden özel ve güzel etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini ifade etti.  Kaymakam Çakır, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için büyük bir gayretle çalışmaya devam ediyoruz. Onların en iyi şekilde eğitim alması için gerekli ortamları oluşturup, kendilerine olan her türlü desteğimizi sürdürüyoruz. Düzenlediğimiz şenlik vesilesiyle kıymetli yavrularımızla bir araya geldik. Öğrencilerimiz hem eğlendiler hem öğrendiler. İlerleyen günlerde birbirinden güzel etkinlikler, kültür ve sanat programları düzenlemeye devam edeceğiz.” dedi.

Tattoo box a journey through time and ink : from la to provence tattoo box. View all result. Best kadın sayfa 4 / 5 kadınlara dair herşey.