Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kahraman: Mardin halkının kalbine dokunmaya devam edeceğim

Mardin’de, 28. dönem milletvekilleri

Mardin’de, 28. dönem milletvekilleri genel seçimlerinde bağımsız aday olan ve 20 binin üstünde oy alan Mehmet Vejdi Kahraman, “Mardin halkının kalbine dokunmaya, daha çok yol arkadaşı edinmeye ve halkımıza yarar sağlayacak her türlü eleştiriye ve öneriye açık olmaya devam edeceğim” dedi.

Propaganda döneminde gerçekleştirdiği miting ve yürüyüşler ile tüm dikkatleri üzerine çeken Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, inandığı yolda yürümeye devam edeceğinin mesajını verdi.

Seçimlerde aldığı 22.340 oyun yanında geçersiz sayılan, hesaba katılmayan, sonuca yansımayan binlerce oyları ile birlikte ciddi bir destek aldığını kaydeden Kahraman, Mardin halkının kalbine dokunmaya devam edeceğinin sözünü verdi.

Kahraman, yaptığı yazılı basın açıklamasında, şunları söyledi:

“Mardin halkının refahı ve gerçek temsiliyeti için duyduğumuz heyecan ve tutkunun ateşi bir saman alevi gibi çarçabuk başlayıp sönen bir şey değildir.

Şayet biz üç beş kişiyle birlikte bu yolculuğu yapmış olsaydık, seçim günü sonrasında yoldan çekilmeyi düşünüp evlerimize dönebilirdik.

Ama bu yolculuğumuz bizzat halkın kendisiyle yapıldığı için ve bizimle birlikte yürüyen on binlerce insanın ayak izleri halen tüm Mardin sokaklarında durduğu için, yorulmak ve yolu terk etmek, yola ve yol arkadaşlığına vefasızlık etmekten başka bir şey olmaz.

Dolayısıyla biz yürümeye, Mardin halkının kalbine dokunmaya, daha çok yol arkadaşı edinmeye ve halkımıza yarar sağlayacak her türlü eleştiriye ve öneriye açık olmaya devam edeceğiz.

Bunu bir söz olarak kabul etmenizi rica ediyorum.”