Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ Parti Milletvekili Adayı Abeş, sanayici esnafını ziyaret etti

Seçim çalışmalarını sürdüren İYİ

Seçim çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Mardin Milletvekili Adayı Enver Abeş, Sanayi Sitesi ile Organize Sanayi Bölgesi’ndeki esnafı ziyaret ederek hem dertlerini dinledi hem de bunlara yönelik çözüm yollarını anlattı.

İYİ Parti Mardin Milletvekili Adayı Enver Abeş, 7’den 70’e, işçiden esnafa her alanda yürüttüğü çalışmalarına hız kesmeden devam ettiriyor. Vatandaşlarla buluşup esnafın derdini dinleyen Milletvekili Abeş, sorunlara ilişkin çözüm önerilerini anlatıyor.

İYİ Parti Mardin İl Başkanı Süleyman Akar ile birlikte Mardin Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden İYİ Parti Mardin Milletvekili Adayı Enver Abeş, esnafının dertlerini dinledi, düşüncelerini paylaştı.

Buradan Mardin Organize Sanayi Bölgesi’ne geçen Abeş, OSB Başkan Vekili Nasır Duyan ve yönetimi tarafından karşılandı. Bölgedeki sanayicileri de ziyaret eden Abeş, ilgi ve alakalarından dolayı OSB Başkanı Duyan ve yönetimine teşekkür etti.

Ziyaretine ilişkin açıklama yapan Milletvekili Adayı Abeş, “Her fırsatta esnafımızı ve sanayicilerimizi ziyaret ederek sorunlarını dinleyip İYİ Parti’nin çözüm önerilerini anlatıyor. Yüksek enflasyon ve mevcut ekonomik durumda düzeni bozulan birçok esnafımızın olduğunu üzüntüyle öğrendik. Esnaf bizim için çok önemlidir, ülke ekonomisine katma değer sağlıyorlar. Ekonomiye dair projelerimizi dile getirdik. Hemşerilerime ilgi ve teveccühleri için teşekkür ediyorum” dedi.