Son Dakika Haberler

Her atık çöp değildir!

Her atık çöp değildir!
Okunma : 75 views Yorum Yap

Mardin Artuklu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Öğrencileri Topluma Hizmet Uygulamaları dersinde farkındalık yaratmaya devam ediyor. ‘‘Her Atık Çöp Değildir’’ Sloganıyla                     Her atığın çöp olmadığı, bunun geri dönüşüm sağlayarak bu atıklar karşılığında kitap toplayarak AKBAĞ Köy ilkokuluna kütüphane kazandırarak kitap bağışı yaptılar.

Daha sonra ‘‘Bir Kitap Bin Umut’’ sloganıyla 75. YIL Cumhuriyet Sağlık lisesi kütüphanesine yaklaşık 500 adet kitap bağışı yaparak kütüphanenin aktif duruma gelmesine katkıda bulundular.

‘Tüketim Çılgınlığı ve Marka Takıntısı’na dikkat çekmek için de Kamuoyu araştırması yaparak aynı kalitede olan ama Markaları görünmeyen iki ürünü kıyaslayarak vatandaşlara tercih yapmalarını istedi. Markanın görünmediği bu araştırmada tercihin daha çok ekonomik ürün olduğu görüldü. Bu durum, tüketimde Markadan çok ürün kalitesinin dikkate alınmasın gerektiği gerçeğini bir kez daha göstermiş oldu.

Öğretim Görevlisi Mehmet Veysi Bora ve öğrenciler projeler gerçekleşmesi için her konuda kendilerine destek olan MAÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahin Özcoşar’a teşekkür etti.

到日本旅遊,發現日本街頭女性著衣服不怕冷 – 牛八卦. Traffic + leads = a whole lott.... Link.