Son Dakika Haberler

HÜDA PAR İl Başkanı Çevik’ten “Gazeteciler Günü” mesajı

HÜDA PAR İl Başkanı Çevik’ten “Gazeteciler Günü” mesajı
Okunma : 51 views Yorum Yap

HÜDA PAR Mardin İl Başkanı İsmail Çevik, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle yayımladığı mesajında, şu ifadeleri kullandı:

“Dünyanın en zor ve fedakârlık isteyen mesleklerinden biri olan gazeteciliği icra eden bireyler olarak siz değerli basın mensuplarının ‘10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz.

Gazetecilerin, cesur bir habercilik anlayışı ile toplumu bilgilendirmesinin ne kadar mühim olduğu herkesçe takdir edilmektedir. Basın mensupları, görevlerini icra ederken hukukun evrensel standartlarından sapmamalı, bireylerin temel hak ve hürriyetlerine saygılı olmalıdır. Gazetecilik mesleği icra edilirken ahlaki değerler her şeyin üzerinde tutulmalı, bu hakikatten saparak eksenleri kayanların ise bu ulvi mesleğe halel getirmesine müsaade edilmemelidir.

Bu duygu ve düşünceler ile neye mal olursa olsun toplumu doğru bilgilendirme adına ilkeli bir duruş sergileyen tüm basın mensuplarının ‘10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz.”

 

 

Tattoo box a journey through time and ink : from la to provence tattoo box. مشخصات و قیمت آنر x5 plus فاش شد : برخورداری از مدیاتک helio g36. Best kadın sayfa 4 / 5 kadınlara dair herşey.