Son Dakika Haberler

Gazetecilerden meslektaşları Üründü’ye tebrik ziyareti

Gazetecilerden meslektaşları Üründü’ye tebrik ziyareti
Okunma : 26 views Yorum Yap

“Türkiye’nin En İyi Yerel Haber Sitesi” ödülüne layık görünerek, Mardin Life Ekibinin şahsında ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Elinden alan Mardin’in başarılı gazetecisi Kadir Üründü’yü Kızıltepe’de görev yapan gazeteci meslektaşları ziyaret ederek başarısını tebrik ettiler.

Geçtiğimiz günlerde, Anadolu Yayıncılar Derneği (AYD) tarafından 6’ncısı düzenlenen Anadolu Medya Ödülleri töreninde, Mardin Life Yazı İşleri Müdürü Abdulkadir Üründü, “Yılın En İyi Haber Sitesi” ödülünü Cumhurbaşkanın elinden almıştı.

Kızıltepe’de görev yapan Turkuvaz Medya temsilcisi ve Kızıltepe Ekspres İmtiyaz sahibi Halit Solhan, TRT Kızıltepe Muhabiri ve Yurt Haber İmtiyaz sahibi İbrahim Aydoğan, Mardin İpekyolu Gazetesi sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Salih Keskin, İHA Kızıltepe muhabiri ve Mardin GZT imtiyaz sahibi Selman Güneş, Mardin basını adına başarılı çalışmalarda bulunan ve “Türkiye’nin En İyi Yerel Haber Sitesi” Ödülüne layık görülen Mardin Life ekibini tebrik ederek başarılarının devamını dilediler.

Kızıltepe’de görev yapan gazetecilerin yanı sıra Nusaybin’de görev yapan basın mensupları da Mardin Life Gazetesine tebrik ziyaretinde bulundular.

İstanbulda yıkım kırım İşleri. Bayan pantolon skinny jean. Özellikle bile barista kahve ile müteallik her şeyi bilmelidir.