Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gazetecilerden meslektaşları Üründü’ye tebrik ziyareti

“Türkiye’nin En İyi Yerel

“Türkiye’nin En İyi Yerel Haber Sitesi” ödülüne layık görünerek, Mardin Life Ekibinin şahsında ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Elinden alan Mardin’in başarılı gazetecisi Kadir Üründü’yü Kızıltepe’de görev yapan gazeteci meslektaşları ziyaret ederek başarısını tebrik ettiler.

Geçtiğimiz günlerde, Anadolu Yayıncılar Derneği (AYD) tarafından 6’ncısı düzenlenen Anadolu Medya Ödülleri töreninde, Mardin Life Yazı İşleri Müdürü Abdulkadir Üründü, “Yılın En İyi Haber Sitesi” ödülünü Cumhurbaşkanın elinden almıştı.

Kızıltepe’de görev yapan Turkuvaz Medya temsilcisi ve Kızıltepe Ekspres İmtiyaz sahibi Halit Solhan, TRT Kızıltepe Muhabiri ve Yurt Haber İmtiyaz sahibi İbrahim Aydoğan, Mardin İpekyolu Gazetesi sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Salih Keskin, İHA Kızıltepe muhabiri ve Mardin GZT imtiyaz sahibi Selman Güneş, Mardin basını adına başarılı çalışmalarda bulunan ve “Türkiye’nin En İyi Yerel Haber Sitesi” Ödülüne layık görülen Mardin Life ekibini tebrik ederek başarılarının devamını dilediler.

Kızıltepe’de görev yapan gazetecilerin yanı sıra Nusaybin’de görev yapan basın mensupları da Mardin Life Gazetesine tebrik ziyaretinde bulundular.

Baywin güncel giriş.