Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Öğrencilere ücretsiz lunapark bileti verildi

Kızıltepe Belediyesi, 75 bin

Kızıltepe Belediyesi, 75 bin öğrenciye karne hediyesi olarak 155 bin lunapark bileti dağıttı. Ücretsiz biletini alan öğrenciler, lunaparka koştu.

Kızıltepe Belediyesi ve Kaymakamlığınca ilçede eğitim gören ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine sömestr tatili hediyesi olarak ikişer adet lunapark bileti verdi. Ücretsiz biletini alan öğrenciler, lunaparka giderek gönüllerince eğlendiler. Öğrenciler, karne hediyeleri için Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’a teşekkür ettiler.

Kaymakam Çam, yaptığı açıklamada, Kılınç Lunapark işletmecisi Hacı Kılınç ile imzaladıkları protokol ile öğrencilere lunapark bileti hediye ettiklerini hatırlattı.

Çam, ”Çocuklar bizim geleceğimiz, vatanına milletine hayırlı bir evlat olarak yetişmeleri çok önemli. Okuyacaklar, çalışacaklar ve öğretmen, doktor olacaklar. Bu süreçte biz de her biri birbirinden değerli öğrencilerimizin hem eğitimlerine, hem de sosyal yaşantılarına katkı sağlamak için, tüm imkânlarımızı seferber etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Kaymakam Çam, “İlçemizde eğitim gören 75 bin öğrencimize anaokulundan başlayıp 12 sınıf sonuna kadar olan öğrencilerimize karne hediyesi olarak toplamda 155 bin adet biletimizi verdik. Her çocuğumuza Kızıltepe Kaymakamlığı ve Belediyesi olarak 2 adet bilet hediye ediyoruz ve bunu 20 Nisan tarihine kadar kullanabilecekler” diye konuştu.