Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gazeteciler Radyo Zergan’ın İftarında buluştu

Mardin’de kentin en fazla dinlenen radyolarının başında gelen Radyo Zergan, Mardin’de görev yapan yerel ve ulusal basının temsilcilerininin onuruna iftar verdi.

Mardin'de kentin en fazla

Elegans Restuarantta basın mensuplarını iftarda buluşmasını sağlayan etkinlikte misafirlerini kapıda karşılayan Radyo Zergan’ın imtiyaz sahibi Yılmaz Çiçekana, katılımlarından dolayı gazetecilere teşekkür etti.

Yemeğin açılış konuşmasını gerçekleştiren Radyo Zergan’ın imtiyaz sahibi Yılmaz Çiçekana, Mübarek Ramazan Ayı’nın bereket, hoşgörü ve paylaşma ayı olduğunu kaydetti. Özcan Yılmaz Çiçekana, “Razdyo Zergan olarak istikrarlı bir şekilde her yıl biraz daha büyüyoruz. İstanbul, Bursa ve Ankara’dan sunucularımızla güzel yayınlar gerçekleştiriyoruz. Mardin’in medya sektöründe bulunan meslektaşlarımızla ramazanın bereketini aynı sofrada paylaşmak çok güzel bir duygu. Mesleki açıdan beraber olmak, birlikte hareket edip, dayanışma ve iş birliği içerisinde olmak çok önemlidir. Bütün meslektaşlarımıza, kıymetli misafirlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, nice iftarların bereketini paylaşma umuduyla” dedi.

Etkinlik sırasında, Radyo Zergan’a uzun yıllar emek veren, başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken Reklam Müdürü Çiçek Deniz de unutulmadı. Deniz’e, Radyo Zergan yönetim kurulunca başarılı çalışmaları nedeniyle tebrik plaketi takdim edildi. Çiçek’e bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilendi, katkıları ve özverili çalışmaları takdir edildi.

İftar etkinliğinde hazır bulunan Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü, Ramazan ayının huzur ikliminin böylesine güzel bir etkinlikte paylaşılması, gazeteciler arasındaki dayanışma ve kardeşliğin pekişmesine vesile oldukları için Radyo Zergan Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Çiçekana ve Çiçek Deniz hanımın şahsında emeği geçen herkese teşekkür ettiğini söyledi.