Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP adayı Şükrü Karaboğa: Değişim rüzgârının ulaşmadığı yer kalmamış

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mardin Milletvekili Adayı Şükrü Karaboğa, Mazıdağı ilçesinde seçim çalışması yürüttü.

14 Mayıs seçimleri için çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mardin Milletvekili Şükrü Karaboğa’nın bugünkü durağı Mazıdağı ilçesi oldu. İlçe merkezinin yanı sıra kırsal Aksu, Kemerli, Yeşilköy, Yukarı Konak, Gümüşyuva, Göktaşı mahallelerini ziyaret eden CHP heyeti, destek talebinde bulundular.

Ziyaretlerine ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Karaboğa, “Bugün bahar havası var. Kara bulutlar dağılmaya başladı ve gün artık 14 Mayısı fısıldıyor. Bazen sil susar ve gözler konuşur. Güzel bir gülümseme anlatır bütün duyguları. O umutlu bekleyişi, güneşli günleri. Biz ihtiyacımızı aldık.

Değişim rüzgârının ulaşmadığı yer kalmamış. Biz rüzgârı takip ediyoruz. Üzerimize düşecek tek gölge büyük bir meyve ağacının gölgesi olabilir artık. Çaylar içilirken sıkıntılar değil, hayat planları konuşulacak. Çayla birlikte güzel bir peynir, neşeli bir sohbet eşliğinde bizlere TAM ve AÇIK desteğini ilan etti.

Halkımızın sesinin artık Mecliste yankılanma vakti geldi. Halkımız unutulan değil ulaşabildikleri bir milletvekili istemekte. Bizler Mardin’in sorunlarının farkındayız. Bunları Mecliste söylemek için de hazırız. Halkımız artık şikâyetlerini televizyonlarda meclis kürsüsünden dinleyebilecek.  Biz kendimizi ifade ettik ve güvenlerini aldık, takdiri halkımıza bıraktık.” dedi.