Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP Adayı Karaboğa’dan Ramazan Bayramı mesajı

CHP Mardin Milletvekili Adayı

CHP Mardin Milletvekili Adayı Şükrü Karaboğa, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ve temaslarını sürdürüyor. İlçe ve köylerde halk ve esnafla buluşan Karaboğa, Ramazan Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

b

CHP Adayı Karaboğa, Ramazan Bayramı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Kadim şehrimiz Mardin’imizin Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutluyorum. Binlerce yıllık tarihimizde farklı kültür, din ve medeniyete ev sahipliği yapan şehrimizde küslerin barışma, dostlukların da pekiştirilme zamanıdır. Huzur ve mutluluk rüzgarının tekrar eseceği, halkımızın sorunlarının çözüleceği, sıkıntılarının giderileceği günler yaklaşıyor. Bu günler ayrışma ve darılma günleri değil, birlik, beraberlik ve kardeşlik günleridir. Hoşgörü, sevgi ve kardeşliğin yanımızdan hiç ayrılmaması gereken bu günlerde, halkımızın umut ve hayallerine sıkı sıkıya bağlı olmasını ve asla umutsuzluğa kapılmamasını temenni ediyor, daha nice güzel bayramlara daha mutlu bir şekilde girmemizi temenni ediyorum.

Mardin’imiz 6 Şubat’taki deprem sonrası birçok depremzede vatandaşımıza kapısını açarak ev sahipliği yapmıştır. Şehrimizin bize katmış olduğu bu kardeşlik duygusunun hiçbir zaman azalmayacağı ve kapısı çalınan her bir ferdimizin yardıma hazır olacağı kuşkusuzdur. Bu bayram vesilesiyle acılarını hala en derin duygularımızla hissettiğimiz deprem sebebiyle vefat eden vatandaşlarımıza rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyor, bütün Mardin halkının ve ilimizdeki depremzede vatandaşlarımızın bayramını kutlayarak sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”