Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Alma gazetecilerle bir araya geldi

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma Mardin’de yerel ve ulusal bazda görev yapan bazı gazete temsilcileriyle bir araya geldi.

AK Parti Mardin İl

Gazetecilerle yaptığı görüşmede önemli konulara değinen İl Başkanı Vahap Alma, AK Parti’nin tek amacının sadece halka hizmet olduğunu söyledi.

Memleketin selameti için gece gündüz çalışmalarına devam ettiklerini kaydeden Alma, “Etnik köken, din, dil ayrımı yapmayan, ülkemizin dört bir yanına sadece hizmette adını duyurmayı başaran tek parti AK Parti oldu. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ki bu hizmet kervanında yer almaktan da her zaman gururlu olduk.” diye konuştu

HALKIMIZIN TAKDİRLERİ SONUCU 4 İLÇE BELEDİYESİNİ ALDIK

30 Mart’ta çok önemli bir seçimi atlattıklarını belirten Alma, Mardin ve ilçeler yerelinde çalışmalarını teşkilat, MKYK üyeleri ve milletvekilleri ile iki ay öncesinden başlattıklarını hatırlattı.

Alma, halkın takdiriyle dört ilçeyi alarak yerel belediyecilik anlamında hizmetlerine devam etmeye devam ettiklerini vurguladı.

Alma, şunları kaydetti: “Tüm belediyelerimiz seçimlerin hemen ardından çalışmalarını devam ettirerek ilçelerimizin huzur ve refahı için çalışmalarını aralıksız devam ettiriyorlar. AK Parti olarak ilk defa belediyesini kazandığımız Savur ilçemizi de belediye başkanımızla birlikte hizmetlere kavuşturmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Önceki dönemde kazandığımız beş belediyeden biri de Dargeçit Belediyesiydi. Dönemin Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy çok önemli çalışmalara imza attı. Yollardan parklara, sokak sağlıklaştırılmasından yeni alanlara, spor kompleksleri, halı sahalar, çarşının yenilenmesi ve her şeyden önemlisi taşımalı olarak ilçemize kazandırdığımız doğalgaz çalışmalarıyla göz doldurdu. İlçede seçimi kaybetmemize rağmen süregelen hizmetleri aksatmayarak tamamlanması yönünde gayret ve çabalarımız devam etmektedir. Bizler ne olursa olsun doğru bildiğimiz hizmetlerden asla geri adım atmayacağız. Halkımızın tercihleri ve eleştirileri elbette ki bizler için önemlidir. Bu eleştirileri de baz alarak yolumuza durmaksızın devam edeceğiz.”