Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AKGÜVEN’den teklif alın, hayatınıza SİGORTA katın!

Akgüven Sigorta Yönetim Kurulu

Akgüven Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yaser Akdağ, acente yapısı ve sigorta alanında sektörün gelişmesine katkı sunarak, sigortalılara en iyi şekilde hizmet sunmayı hedef edindiklerini söyledi.

Pandemi süreci ve iklim değişikleri ile daha da önem arz eden sigortacılık sektörü hakkında Akgüven Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yaser Akdağ ile konuştuk. Akgüven Sigorta’nın 2014 yılında Mardin’de kurulduğunu hatırlatan Akdağ, “Sigorta sektöründe, acente yapısı ve sigorta alanında sektörünün gelişmesine, sigortalılara en iyi şekilde hizmet sunmayı hedef edindik.” dedi.

Müşterilerinin önceliklerini ön planda tuttuklarını kaydeden Akdağ, şöyle konuştu:

“Değişim ve dönüşümün hızla ilerlediği çağın gereksinimlerini yakalamak ve adapte olmak için çözümler oluşturmaya ve sigorta sektörü ile acente ağı yapısı içinde müşterilerimizin önceliklerini ön planda tutan değişim ve dönüşümlerin öncüsü olmayı hedefleyen yapısal döngülerin hedefleyicisi amacını gütmekteyiz. Klasik sigorta acentesi ayağından mesleki ilkeleri ön planda tutup merkezi oluşumun ilkesel değerlere ve bu ilkelerin yaygınlaştırılması amacını güden bir yapı olarak sigortacılık mesleğinin gelişimini hedefleyen bir şirketiz.”

Sigortacılık ve sigorta aracılığı değerlerine güç ve destek sağlamaya çalıştıklarını aktaran Akdağ, “Akgüven Sigorta, profesyonel acente ve mesleki ilkelerin edinilmesi iş ahlakı ve değerlerin yaygınlaştırılması amacıyla üniversiteler, kamu kurumları ile iş birliği için Sigortacılık bölümlerinde okuyan öğrencilerin staj ve karşılıklı bilgi paylaşımı hususunu kendine şiar edinmiş yapısal bir alan oluşturmayı ve Sigortacılık ve Sigorta aracılığı değerlerine güç, destek sağlamayı hedef edinmiştir.” diye konuştu.

Akdağ, “Sektörde inovasyonun yaygınlaşması, iş birliklerinin geliştirilmesine ve paydaşlığın büyütülmesine yönelik çalışmalar yürütmeyi hedefleyen bir şirket olarak, sektöre kapsayıcı bir bakış açısı sunarak dünyanın en büyük sigorta şirketlerinin hizmetlerini müşterilerimize sunarak aracılık etmekteyiz.” dedi.

“Müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda teminatlar sunarak, değer verdikleri sigortalanabilir bütün kıymetler için teklif sunan bir şirketiz. Sigortalılarımızın dikkat etmesi gerek en önemli husus ise mağdur olmamaları için “levha kaydı olmayan işletmelerden sigorta yaptırmayınız. ” Diyen Akdağ, son olarak şunları aktardı:

“Kasko, trafik, sağlık, nakliyat, all risk, yangın, konut,  dask, tarsim, sorumluluk sigortaları, kefalet sigortaları (teminat mektubu), alacak sigortası, bina tamamlama, bireysel emeklilik ve hayat sigortaları alanında faaliyet  göstererek hizmet sunmaktayız.

AKGÜVEN’den teklif alın, hayatınıza SİGORTA katın!

Unutmayınız:  Sigorta ACENTEDEN alınır.”

Mehmet Yaser AKDAĞ

AKGÜVEN SİGORTA

Tepebaşı Mahallesi 649 Sokak Atlı İş Merkezi Kat:3 No:8 Kızıltepe/MARDİN

GSM       : +90 (544)  747 24 00

                  +90 (506) 333 47 33

Tel           : +90 (482)  312 84 80

Fax          : +90 (482)  312 37 27

www.akguvensigorta.com

E-mail     :  akguvensigorta@hotmail.com