Son Dakika Haberler

AK Parti Mardin Teşkilatı ihtiyaç sahiplerine akülü tekerlekli sandalye hediye etti

AK Parti Mardin Teşkilatı ihtiyaç sahiplerine akülü tekerlekli sandalye hediye etti
Okunma : 34 views Yorum Yap

AK Parti Mardin Başkanı Faruk Kılıç, ihtiyaç sahibi hasta ve engellilere akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, il yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetle ihtiyaç sahibi hasta ve engelli Adem Börükoçin, Nevşin Çakır, Ahmet Ak ve Gülistan Dağdelen’e akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

İl Başkanı Faruk Kılıç, yaptığı açıklamada, “Tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan engellilerimizin yaşam koşullarını daha da aktif hale getirmek amacıyla kendilerine akülü şeklinde tekerlekli sandalyeleri hediye ettik. Kendilerine akülü tekerlekli sandalye hediye ettiğimiz vatandaşlarımızın sevinci görülmeye değerdi. Onların mutluluğu kendilerine olan güvenlerinin artıyor olması her şeyden önemlidir. Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim kılsın. Toplumumuzun en önemli yapı taşı olan yardımlaşma duygularımızı artırsın. Kardeşlik duyguları içerisinde milletçe birbirimize sahip çıktığımız sürece aramızı bozmaya çalışanlar asla başarılı olamayacaktır. AK Partimizin engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza yönelik yaptığı hamleler sayesinde her alanda yer almaya devam ediyorlar.” Dedi.

Net ile google arama motorlarında bulunur olmak için hemen firmanızı ekleyin müşteri potansiyelinizi arttırın. I det skovklædte område skjoldmose er svendborg gorilla park blevet etableret, inspireret af det sydlige norge. Goedkope sunweb vakantie naar corfu !.