Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Mardin Milletvekili adayı Faruk Kılıç’a sevgi seli

Seçim çalışması kapsamında Mardin’in

Seçim çalışması kapsamında Mardin’in Artuklu ilçesine bağlı Gökçe Mahallesini ziyaret eden AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, vatandaşların sevgi seli ile karşılaştı.

Seçim çalışmasını aralıksız sürdüren AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, Kızıltepe ve Artuklu’da çeşitli ziyaretlerde gerçekleştirdi, halka buluştu. Gittiği her noktada vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Kılıç, bazen de kapı kapı dolaşıp hane ziyaretleri yaparken, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde vatandaştan destek sözü alıyor.

Bugün de birçok taziye ziyareti yapan Milletvekili adayı Kılıç, seçim çalışması için gittiği Artuklu ilçesine bağlı Gökçe Mahallesi’nde ise vatandaşların sevgi seli ile karşılaştı.

Kılıç, kendisini karşılayan yüzlerce mahalle sakiniyle tek tek tokalaştı, ilgilendiren dolayı Gökçe halkına teşekkür etti.

Kılıç, gazetecilere yaptığı açıklamada ise gelecek yüzyılın Türkiye’nin yüzyılı olacağını söyledi. Kılıç, “Artık kendi otomobilini üreten, kendi İHA’sını, SİHA’sını üreten, kendi gemisini üreten bir Türkiye var. En önemlisi önümüzdeki yüzyıl, enerjinin yüzyılı olacak. Kendi enerji kaynaklarını bulan bir Türkiye var. Kendi doğal gazımızı karaya ulaştırdık. Vatandaşlarımıza da veriyoruz. Petrol arama çalışmalarımız devam ediyor. Allah’ın izniyle önümüzdeki yüzyıl Türkiye’nin yüzyılı olacaktır” ifadelerini kullandı.