Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÇALIŞMALARIYLA GÖZ DOLDURUYOR

AK Parti Mazıdağı Belediye Başkan Adayı İlhameddin Belek, 31 Mart yerel seçimlerine yönelik yaptığı çalışmalarla herkesin büyük beğenisini topladı.

AK Parti Mazıdağı Belediye

AK Parti Mazıdağı Belediye Başkan Adayı İlhameddin Belek adaylığının açıklandığı andan itibaren Mazıdağı ilçe merkezi ile birlikte tüm kırsal mahallelere ziyaretler gerçekleştirdi. Gittiği her yerde de halkın büyük teveccühü ve ilgisiyle karşılaşan Belek, “Gelişen ve hızla büyüyen bir Mazıdağı’na herkes şahitlik edecek” dedi.

“MAZIDAĞI İÇİN YENİ PROJELERE KOLLARI SIVAMIŞ BULUNMAKTAYIZ”

Büyüyen bir Türkiye ile birlikte Mazıdağı’nın da aynı şekilde büyüyeceğini ve gelişeceğini belirten Belediye Başkan Adayı İlhameddin Belek,

“Yeni Türkiye Yüzyılı vizyonunu Mazıdağı ilçemize de yansıtmayı hedefliyoruz. Yeni yollar, Otoparklar, kültür merkezleri, hayvan barınakları, sosyal alanlar, yenilenebilir enerji projeleri, sanayi sitesi, sağlık merkezleri ile birlikte daha bir çok vizyon projeyi Mazıdağı ilçemize kazandırmak için kolları sıvamış bulunmaktayız. İhtiyacımız olan tek şey çok değerli Mazıdağı halkımızın 31 Mart’ta bizlere güvenerek desteklerini eksik etmemeleridir.” dedi.

“MAZIDAĞILILARIN DAHA MODERN VE DAHA MUTLU YAŞAMALARINI İSTİYORUZ”

Mazıdağı’nın doğal güzellikleriyle gün gibi ortada durduğunu dile getiren Belek, şöyle dedi: “İnşallah 31 Mart’tan sonra tüm bu güzelliği yapacağımız etkin hizmetlerle ortaya çıkartacak potansiyelimizle var gücümüzle çalışacağız. Elimizde bulunan bu muhteşem hazineyi gün yüzüne çıkararak insanlarının daha modern ve daha mutlu yaşamalarını istiyoruz. Bu amaçla ilçemizin dokusuna uygun ve vatandaşlarımızın yaşam koşullarını rahatlatacak projelerimizle hizmete talip olduk. Mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev dolaşarak vatandaşımızın yanına giderek hem sıkıntılarını dinliyor hem de projelerimizi anlatıyoruz. Halkımızdan aldığımız bu teveccühün sandıklara da yansıması temennisiyle 31 Mart seçimlerinin memleketimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”