Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti adayı Faruk Kılıç’tan Nusaybin’e çıkarma

AK Parti Mardin Milletvekili

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, 14 Mayıs seçimleri için çalışmalarına Nusaybin ilçesiyle devam etti. İlçeyi karış karış gezen Kılıç, vatandaşlarla sohbet edip taleplerini dinledi.

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, Nusaybin şehir merkezi ile kırsal mahallelerde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. AK Parti Nusaybin İlçe Teşkilatı Başkanı Latif Özel ve parti üyelerinin de eşlik ettiği ziyaretlerde Kılıç, ziyaret ettiği noktalarda yoğun ilgiyle karşılaştı.

Yerköy, Sınırtepe, Balaban, Hasantepe, Turgutlu, Kocadağ, Yazyurdu ve Odabaşı köylerini ziyaret eden Milletvekili adayı Kılıç, buralarda hem muhtarlarla hem de vatandaşlarla bir araya geldi.

Şehir merkezinde Alika Aşiret Derneğini ziyaret eden Kılıç, Nusaybin Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışını gerçekleştirdikten sonra esnaf ve hane ziyaretlerinin ardından ilçeden ayrıldı.

Nusaybin ziyaretine ilişkin açıklama yapan Kılıç, şunları söyledi: “Nusaybinli vatandaşlarımız vefakârdır, kadirşinastır. Bugün bunu bir daha göstermiş oldu. Malumunuz olduğu üzere seçimlere çok az bir zaman kaldı. Cumhuriyetimizin en önemli, en kritik seçimi 14 Mayıs’ta yapılacak. Bizler 7/24 sahada çalışıyoruz, 7’den 70’e herkese dokunuyoruz. Huzur ve güvenin hakim olduğu Nusaybin ilçemizdeyiz bugün. Esnaf ve hane ziyaretleri yapıyoruz. Burada çok badireler atlattık, bunları unutmadık, unutmayacağız. Nusaybin halkımızdan talebimiz, sandığa gittiklerinde bunları bir kez daha gözden geçirmelidir.”

Bettilt güncel giriş.