Son Dakika Haberler

Yeni Kızıltepe Spor yenilgisiz serisini Kupa Voley’de sürdürmek istiyor

Yeni Kızıltepe Spor yenilgisiz serisini Kupa Voley’de sürdürmek istiyor
Okunma : 30 views Yorum Yap

Mezopotamya’nın Efeleri Yeni Kızıltepe Spor, yeni sezon öncesi Bingöl’deki hazırlık maçlarını kaybetmezken yenilgisiz serisini Ankara’da oynanacak olan Kupa Voley’de sürdürmek istiyor.

Bingöl’de 15 Eylül’de başlayan hazırlık maçları turnuvasında AXA Sigorta Efeler Ligi ekibimiz Yeni Kızıltepe Spor, ilk günde Solhan’ı 25-15, 25-16, 21-25, 25-18 setlerle 3-1 yendi.

Kızıltepe temsilcimiz ikinci maçında ise Sorgun Belediyespor ile karşılaştı. Yeni Kızıltepe Spor 25-21, 22-25, 25-22, 25-14’lük sayıyla rakibini 3-1 yenerek oynadığı iki müsabakadan da galip ayrıldı.

Axa Sigorta Efeler Ligi 2021-2022 sezonuna hazır olan Mezopotamya efeleri, 01-02-03 Ekim tarihlerinde oynanacak olan Kupa Voley için Ankara’ya bulunuyor.

Takım yöneticisi Turgut Cevheroğlu, “Bingöl’de yaptığımız hazırlık maçlarında rakiplerimizi yenerek Kupa Voley’de ve Efeler Ligi’nde de ne kadar iddialı olduğumuzu gösterdik. İnşallah geçen sene yakaladığımız galibiyet serileriyle yeniden tanışır ve Kızıltepe’mizi Efeler Ligi’nde de başarılı bir şekilde temsil ederiz.” dedi.

 

Tattoo box a journey through time and ink : from la to provence tattoo box. کاربران بیشتر در دام کدام کلاهبرداری‌های اینترنتی می‌افتند؟. Taxi hall in tirol , taxi 6060 ihr zuverlässiger taxiunternehmen in hall in tirol und in innsbruck.